بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

فرنگی‌کاران ایران از امروز در قرقیزستان به میدان می‌روند

منبع : خبرگزاری مهر
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ | ۸:۲۶

به گزارش خبرگزاری مهر، رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا از امروز با برگزاری مسابقات ۷ وزن نخست آغاز می‌شود که طی آن نمایندگان کشورمان به میدان خواهند رفت.

در وزن ۴۵ کیلوگرم که ۷ کشتی گیر حضور دارند، مسابقات در دو گروه ۴ و ۳ نفره و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود که پیام احمدی به مصاف کشتی گیرانی از کشورهای ژاپن، کره جنوبی و ازبکستان می‌رود.

در وزن ۴۸ کیلوگرم که ۷ کشتی گیر حضور دارند، مسابقات در دو گروه ۴ و ۳ نفره و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود که علی احمدی وفا به مصاف کشتی گیران کشورهای هند و عربستان می‌رود.

در وزن ۵۱ کیلوگرم که ۹ نفر شرکت کرده اند، محمدرضا غلامی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف نماینده کشور عربستان می‌رود. کشتی گیر کشورمان در صورت پیروزی در این دیدار، در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی گیران قرقیزستان و کره جنوبی مبارزه می‌کند.

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند، محمد کمالی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با حریفی از قرقیزستان کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر، در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده مبارزه میان کشتی گیران ژاپن و قزاقستان می‌رود.

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۱۰ کشتی گیر شرکت کرده اند، ابوالفضل میرشکار در دور نخست با نماینده کشور کره جنوبی مبارزه می‌کند و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با کشتی گیری از کشور تاجیکستان مسابقه خواهد داد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم که با حضور ۸ نفر برگزار می‌شود، حمیدرضا کشتکار در دور اول به مصاف کشتی گیری از تاجیکستان می‌رود و در صورت پیروزی در این مسابقه در دور دوم و در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی گیران هند و قرقیزستان مبارزه می‌کند.

در وزن ۱۱۰ کیلوگرم که ۸ نفر حضور دارند، محمد جهانگیری در دور نخست با کشتی گیری از کشور قرقیزستان مصاف می‌دهد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده دیدار میان نمایندگان کره جنوبی و ژاپن می‌رود.

رقابت‌های اوزان ۶۵، ۷۱ و ۸۰ کیلوگرم روز دوشنبه برگزار می‌شود که اهورا بویری، محمد مرادی و سیدرضا آذرشب نمایندگان کشورمان در این اوزان هستند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.