بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

عکس‌| جایگاه ویژه قایدی در جمع برترین‌های لیگ امارات

منبع : خبرانلاین
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۴:۲۹

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این فصل از رقابت‌های ادنوک لیگ با قهرمانی الوصل به پایان رسید و حالا نیز سایت رسمی فوتبال فانتزی امارات اقدام به انتشار برترین بازیکنان لیگ کرده که نام مهدی قایدی در رده دوم بازیکنانی که بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند، دیده می‌شود.

به گزارش ورزش سه، فوتبال فانتزی از تقاضای زیادی بین هواداران لیگ امارات برخوردار است که تعداد آنها از چندین هزار شرکت کننده فراتر رفته است. هر شرکت کننده‌ای باید ترکیب مناسبی را برای شرکت در مسابقات انتخاب کند و با بودجه 100 میلیون درهمی، لیست پانزده نفره‌ای از بازیکنان منتخب خود را به ثبت برساند.

بازیکن نیز با توجه به عملکرد خود در زمین امتیاز می‌گیرد، جایی که هافبک برای زدن گل پنج امتیاز و پاس گل سه امتیاز می‌گیرد و مدافع برای هر گلی که به ثمر برساند، 6 امتیاز کسب می‌کند. دروازه‌بانان نیز بابت کلین‌شیت 6 امتیاز کسب می‌کند در حالی که مهاجم به ازای هر گلی که به ثمر می‌رساند، 4 امتیاز دریافت می‌کند و امتیازات دیگر بر اساس عملکرد و نتیجه مسابقه تقسیم می‌شود.

فابیو لیما که با الوصل به عنوان قهرمانی رسید، توانست با به ثمر رساندن هفده گل، بیشترین امتیاز را به دست بیاورد. او به طور کلی 203 امتیاز را در فوتبال فانتزی کسب کرد.

2031732

پس از لیما، نام مهدی قایدی در رتبه دوم دیده می‌شود. ستاره ایرانی کلباء در این فصل دوازده گل را در لیگ به ثمر رساند و 6 مرتبه نیز پاس گل داد و با کسب 159 امتیاز در رتبه دوم برترین بازیکنان ادنوک لیگ در فوتبال فانتزی قرار گرفت.

258 258

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *