بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

چلسی زودتر از رئال مادرید شکار کرد؛ پدیده برزیل به استمفورد بریج می‌رود!

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۴:۱۷

طرفداری | چلسی با پدرو لیما به توافق شخصی رسید.

به گزارش فابریتزیو رومانو، چلسی با پدرو لیما، استعداد 17 ساله باشگاه اسپورت رسیف به توافق شخصی کامل رسید. لیما مایل است فوتبال خود را در اروپا دنبال کند و وارد پروژه چلسی شود. چلسی اکنون وارد مراحل نهایی مذاکره با اسپورت رسیف شده و طرفین بر سر جزییات معامله گفت‌وگو می‌کنند. برنامه آبی‌ها برای پدرو لیما از الان مشخص است. سران لندنی ابتدا او را به استرازبورگ، باشگاه تحت مالکیتشان منتقل می‌کنند تا با فضای فوتبال اروپا سازگار شود و سپس مقدمات حضور این مدافع راست مستعد در استمفورد بریج را فراهم خواهند کرد.

علاوه بر چلسی، رئال مادرید نیز دیگر خواهان جدی پدرو لیما بود، اما چلسی به سرعت مذاکرات را با لیما و مدیربرنامه‌هایش پیش برد و اکنون فاصله چندانی تا به‌خدمت گرفتن یکی از بهترین بازیکنان جوان فوتبال برزیل ندارد. رقابت رئال مادرید و چلسی برای جدیدترین پدیده فوتبال برزیل

لیما در ژانویه به تیم اصلی اسپورت رسیف در سری B برزیل راه یافت و در ماه آوریل با این تیم قهرمان مسابقات قهرمانی ایالت پرنامبوکانو شد. این نخستین جام او در دوران حرفه‌ای‌اش بود. باشگاه اسپورت رسیف به خوبی از ارزش این بازیکن جوان آگاه است، به همین دلیل، تنها یک ماه پس از حضور او در تیم اصلی، قراردادش را تمدید کرد. 

 

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *