بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

واکنش خاص علی پروین به موضوع حواله خودرو + جزئیات

علی پروین : وقتی خودرو کادو به بازیکنان دادید چگونه می‌ توانید آن را برگردانید

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ | ۹:۳۵
علی پروین درباره تیم ملی و پرسپولیس صحبت کرد

علی پروین پیشکسوت پرسپولیس گفت : وقتی خودرو کادو به بازیکنان دادید چگونه می‌توانید آن را برگردانید مگر می‌شود یک حواله به من بدهید بعد بیاید از من بگیرید.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

علی پروین در حاشیه تمرین پیشکسوتان پرسپولیس در مورد شرایط این تیم در لیگ برتر اظهار داشت:

به خاطر اینکه بازی‌ها سه روز یکبار برگزار شد خستگی در بازیکنان وجود داشت. چهره‌های‌شان مشخص است که خسته هستند. بعد مشکلاتی هم پیش آمد چهار امتیاز سپاهان کم کردند دوباره به این تیم امتیازها را برگرداندند. اینها همه‌اش به ضرر فوتبال است من می‌گویم اگر قرار است امتیاز کم کنید تا آخرش بایستدید.

پروین در مورد اینکه خود سپاهانی‌ها هم از وضعیت قوانین راضی نیستند، گفت:

آنها هم می‌توانند راضی نباشند فوتبال حرفه‌ای است چرا باید سقف بودجه بگذارند مگر چنین چیزی می‌شود.  شما برورید قراردادهای استقلال، سپاهان، پرسپولیس و فولاد را ببینید که چگونه قرارداد بسته‌اند؟ این یک چیز من درآوردی است.

وی در مورد اینکه احمدزاده گفته بود تا ساعاتی قبل از بازی نمی‌دانستیم چند بازیکن‌مان را می‌توانیم استفاده کنیم، گفت:

سه بازیکن‌شان را می‌توانستند استفاده کنند من زودتر از شما می‌دانستم! به نظر من فدراسیون فوتبال مقصر است چرا باید چهار امتیاز بابت سقف بودجه کم کند. یک امتیاز هم از پرسپولیس کم کند و بعد دوباره امتیازها را برگرداند. با همه این حرف‌ها باز هم به شما می‌گویم پرسپولیس قهرمان می‌شود. پرسپولیس خسته بودهم از لحاظ روحی و هم از همه نظر؛ نگاه به این مساوی با مس رفسنجان نکنید این تیم باز هم قهرمان می‌شود.

سرمربی پیشین پرسپولیس گفت:

امیدوارم این اتفاقات نیفتد. همین که در زمین بازی داور سوت می‌زند و 10 نفر روی داور می‌ریزند فدراسیون باید کاری بکند.در هر تیمی که این اتفاقات می‌افتد 2-3 نفر را محروم کند من به طور کلی می‌گویم. وقتی فدراسیون چنین کاری کند دیگر به داور حمله نمی‌کنند. وقتی داور سوتی می‌زند چه درست چه غلط همه بر سر او می‌ریزند حتی از روی نیمکت هم به هوا می‌پرند و اعتراض می‌کنند کجای دنیا چنین چیزی را می‌بینید. می‌بینید اصلاً کسی گل بزند و بریزن وسط او را به هوا پرت کنند فدراسیون مقصر است. آنها نشسته‌اند هر کاری که دل‌شان می‌خواهد می‌کنند.

پروین در مورد اینکه با آمدن var شرایط بهتر خواهد شد، گفت:

آن هم بیاید خیلی بهتر است اما var آمد شرایط بهتر نشد همه اعتراض می‌کنند باید این مسئله اعتراض را حل کنند. باز هم می‌گویم فدراسیون مقصر  است. اما این  استراحت برای بازیکنان خیلی خوب شده است من فکر می‌کنم باز هم پرسپولیس قهرمان می‌شود.

وی در مورد استعفای یحیی گل‌محمدی گفت:

یحیی هم بحث خستگی بود او باید بماند و تیم را قهرمان کند و دل این مردم را شاد کند.

پروین در مورد اینکه چه پیامی برای هواداران پرسپولیس دارد، اظهار داشت:

هواداران صبور باشند فوتبال برد و باخت دارد. با یک مساوی می‌ریزند سر درویش و یحیی این درست نیست که با ترس و لرز باشید تا یک بازی نبازید تا دری وری نگویند. مردم ما باید صبور باشند. پرسپولیس پنج سال است قهرمان می‌شود سه قهرمانی فصل گذشته آورده است. شش قهرمانی آورده است اینها را نمی‌بینند همچین که یک مساوی انجام می‌شود یا می‌بازند می‌ریزند سر سرمربی و مدیرعامل. فوتبال است دیگر؛ برد و باخت دارد.

وی در مورد اینکه بزرگترین مشکل پرسپولیس را چه می‌داند، گفت:

این تیم هیچ مشکلی ندارد فقط از نظر روحی خسته است. فقط فدراسیون فوتبال نباید این کارها را بکند. چهار امتیاز کم کند دوباره به تیم برگردانند دوباره از تیم دیگر کم کند. فدراسیون فوتبال باید حرف اول را بزند. کنار زمین را نگاه کنید چقدر آدم راه می‌رود مگر می‌شود اینجوری؟ وقتی بازی شروع می‌شود ببینید کنار زمین چقدر لباس شخصی راه می‌رود بازی‌های خارج را نگاه کنید یک لباس شخصی کنار زمین نمی‌بینید که راه برود. مقصر فدراسیون فوتبال است. مقصر منم؟ مقصر فدراسیون است.

سرمربی پیشین پرسپولیس در مورد اینکه گل‌محمدی گفته فوتبال را باید دست فوتبالی‌ها داد، عنوان کرد:

خدا پدرتان را بیامرزد. در یک برنامه‌ای یکی از مجریان گفت می‌خواهند کی‌روش را بردارند تا کی‌روش را برداشتند ان‌شاءالله آقای تاج می‌رود و کی‌روش را می‌آورد و بالای سر تیم ملی می‌گذارد. صلوات بفرستید هر وقت خواستید فیلم این مسئله را نشان‌تان می‌‌دهم مجری یکی از کانال‌های تلویزیون است! کی‌روش هم آوردید چه  اتفاقی افتاد.

وی با اشاره به لغو مصوبه واردات خودرو گفت:

وقتی خودرو کادو به بازیکنان دادید چگونه می‌توانید آن را برگردانید مگر می‌شود یک حواله به من بدهید بعد بیاید از من بگیرید.

علی پروین در مورد اینکه حسینی دروازه‌بان استقلال هم گفت فوتبال درآمدش از سایر رشته‌ها است، گفت:

پرسپولیس و استقلال پول از کجا می‌آورند پول بورس تمام شد و رفت. درویش این در و آن در می‌زند که پول تهیه کند. نکونام و یحیی که مربی هستند باید فکری به حال این دو تیم کنند. این دو تیم باید بودجه‌ای در اختیارشان باشند راحت بتوانند زندگی کنند. این دو تیم در این شرایط اقتصادی همه‌اش گرفتارند باید بودجه داشته باشند تا راحت زندگی کنند. این دو تیم هر سال گرفتار پول هستند غیر از این است. درویش می‌گوید تا کنون 500 میلیارد تومان بدهی داده‌ام شما ببینید در آن باشگاه چه خبر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *