بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

شوخی جالب آنچلوتی با حضور در عربستان

آنچلوتی سرمربی رئال مادرید : اگر قرارداد 500 میلیون یورویی از عربستان پیشنهاد شود، با پای پیاده به این کشور می روم

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ | ۱۸:۵۴
رئال مادرید ؛ آنچلوتی : اگر قرارداد 500 میلیون یورویی از عربستان پیشنهاد شود، می روم

کارلو انچلوتی به شوخی گفت اگر به او قرارداد 500 میلیون یورویی از عربستان پیشنهاد شود، با پای پیاده به این کشور خواهد رفت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

رئال مادرید که روی دور پیروزی است، فردا در یکی از بازی های دشوار فصل خود باید به بنیتو ویامارین برود (18.45 تهران) و برابر بتیس قرار بگیرد. رئال مادرید صدرنشین است و در صورت پیروزی با توجه به در پیش بودن بازی دشوار خیرونا برابر بارسا، می تواند فاصله با خیرونا را بیشتر کند.

آنچلوتی در مورد بازی فردا گفت:

«بازی سختی است، زیرا بتیس خوب کار می کند. هدف ما این است که به این روند بردها ادامه دهیم. بازی سختی است، اما ما می خواهیم پیروز شویم و برای این مهم باید بهترین بازی ممکن را انجام دهیم.»

550 میلیون یورو برای رفتن به عربستان (مثل جان رحم، ستاره گلف اسپانیایی):

«با پای پیاده می روم و نیازی به پرواز ندارم. البته که شوخی بود ولی دنیا در حال تغییر است و بیشتر نیز تغییر خواهد کرد. برای من پول مهم نیست و اهدافی دیگر دارم. البته من متخصص گلف نیستم، اما جان رحم شایسته این قرارداد بزرگ است.»

کدام سوال را ترجیح می دهید، از امباپه یا آینده‌تان؟

«سوال را اشتباه پرسیدی، هیچکدام.»

آیا از عربستان با شما تماس گرفته اند؟

«خیر، آنها با من تماس نگرفته اند و من در زمان حال زندگی می کنم. گفتم که من ایده دیگری دارم و پول برایم مهم نیست. من هرگز به پول توجه نکرده ام، زیرا در خانواده ای بزرگ شده ام که در آن پول مهم نبود. من به اندازه کافی پول دارم و مهم این است که احساس خوبی داشته باشم.»

وضعیت لونین و کپا:

«کپا بازگشته و خوشبختانه الان ما دو دروازه بان قابل اعتماد داریم. برای بازی فردا خواهیم دید کدام یک درون دروازه قرار می گیرد. لونین در این چند بازی اخیر خیلی خوب کار کرد و تصمیم فردا در بازی های بعدی نیز اجرایی می شود.»

ایسکو برابر رئال:

«من بازی های ایسکو را دیده ام و او خیلی خوب کار می کند. برای ایسکو بسیار خوشحالم. او فردا یکی از بازیکنانی است که باید به خوبی کنترلش کنیم.«

وضعیت بلینگام:

«او برای مراقبت از مچ پایش کارهایی را در باشگاه انجام داده است. در مورد شانه او نیز باید مراقبت های خاصی را انجام دهد و البته هر روز که می گذرد بهتر می شود. در حال حاضر جراحی او منتفی است زیرا حس بهتری نسبت به قبل دارد.»

زمان بازگشت آردا گولر:

«گولر در مراحل پایانی ریکاوری است. هفته آینده او با شدت بالا تمرینات شروع خواهد کرد و برای آخرین بازی های سال یا شروع سال آینده آماده خواهد شد. من با همه بازیکنان مصدوم صحبت می کنم و شرایطشان را زیر نظر دارم.»

وضعیت کلی مصدومان:

«کورتوا و میلیتائو به خوبی در حال بهبودی هستند. شوآمنی به بازگشت نزدیک است و برای کاماوینگا و وینیسیوس باید تا سال آینده صبر کنیم.»

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *