بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

واکنش معنادار اسطوره پرسپولیس به دیدار مقابل الدحیل

بهادر عبدی : به ورزشگاه می‌ رویم تا در کنار هواداران جشن صعود به مرحله بعد را بگیریم

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ | ۱۷:۰۰
بهادر عبدی پیشکسوت پرسپولیس درباره دیدار با الدحیل صحبت کرد

بهادر عبدی پیشکسوت پرسپولیس گفت : من و حمید علی‌عسگر و جمعی از مربیان تیم‌های پایه قرار گذاشته‌ایم که برای حمایت تیم محبوبمان به ورزشگاه برویم تا در کنار هواداران جشن پیروزی و صعود به مرحله بعد را بگیریم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

آقای بهادر عبدی در خصوص بازی حساس پرسپولیس و الدحیل در روز سه‌شنبه چه صحبتی دارید؟

دیدار سختی پیش روی دو تیم است و در این راستا امیدوارم که ما بتوانیم نتیجه بگیریم و شرایط را به سود تیم خودمان تغییر دهیم. در این راستا خیلی مهم است که استادیوم مملو از هواداران شود و بازیکنان مهمی مانند سرلک و ترابی که حضورشان خیلی مهم و تعیین‌کننده است به شرایط ایده‌آل رسیده باشند و بتوانند بهترین نمایش ممکن را از خود ارائه دهند.

مشکل گلزنی پرسپولیس در مقابل الدحیل را چگونه می‌توان رفع و رجوع کرد؟

به هر حال همه به این موضوع اذغان داریم که بعد از رفتن لوکادیا نتوانستیم مهاجم خوبی جذب کنیم و سرمربی تیم هم با وجود همه تلاشی که انجام داد نتوانست مهاجم خارجی خوبی در خور شدن پرسپولیس که بتواند در بازی‌های آسیایی تیم را همراهی و یاری کند به پرسپولیس بیاورد و ما از این مهم متأسفانه محروم ماندیم اما با این وجود من امیدوارم وینگرهای گلزن و عناصر تهاجمی مانند ترابی و عالیشاه و صادقی بتوانند به بهترین شکل ممکن نتیجه را برای پرسپولیس درآورند و به تیم در امر گلزنی کمک کنند. در رابطه با بازی مقابل کوتینیو و الونگا ما باید چطور بازی کنیم که بتوانیم کار تیم قطری را یکسره سازیم! تیم ما در بازی رفت در قطر بهترین بازی این فصل خودش را مقابل الدحیل انجام داد و با کیفیت‌ترین نمایش را از بازیکنان شاهد بودیم اما این بار شراط کاملاً متفاوت است و از آنجا که تیم الدحیل در صورت هر بردی هیچ شانسی ندارد به نوعی حکم شمشیر دو لبه را دارد چون تیم الدحیل می‌آید که از بازی‌اش لذت ببرد و بهترین نمایش ممکن را ارائه دهد به همین دلایل تیمی که چیزی برای از دست دادن ندارد از هر حیث خطرناک خواهد بود. در طرف مقابل من به یاد دارم که پرسپولیس در ورزشگاه آزادی سال‌هاست که بهترین نتایج را مقابل حریفان کسب کرده از این رو خیلی امیدوارم باز هم در ورزشگاه آزادی بهترین نمایش را ارائه داده و برنده شود. در این بین البته خیلی مهم است که تمام ظرفیت ورزشگاه آزادی پر شود از این جهت که چرا باید تنها 35 یا 40 هزار نفر در ورزشگاه حاضر شوند و تنها برای این تعداد مجوز حضورصادر شود. از این رو حتماً بهتر است مسئولان برای بازی پرسپولیس که به نوعی حکم ملی را هم دارد اجازه دهند مانند بازی نقش جهان در ورزشگاه آزادی هم بازی با حضور حداکثر هواداران برگزار شود البته از سویی ما عادت به تصمیمات لحظه آخری هم داریم به همین دلیل خیلی امیدواریم در شرایطی که دست یحیی به لحاظ بازیکن تا حدودی بسته است مسئولان یاری و همکاری بیشتری با پرسپولیس انجام دهند.

بر روی گلزنی کدام بازیکن پرسپولیس می‌توان بیشتر از بقیه حساب باز کرد؟

به نظرم درست نیست که از الان بگوییم کدام بازیکن حرف می‌زند چه بسا اگر مسی و یا رونالدو بودند قطعاً می‌شد از این نکته صحبت به میان آورد که این دو بازیکن گل خواهند زد.

غیبت کوتینیو چقدر به سود پرسپولیس خواهد بود؟

به هر حال کوتینیو بهترین بازیکن الدحیل است و اسم بزرگی است که در جناح چپ الدحیل هم بازی می‌کند. در صورت غیبت او به هر حال بازیکنان ما با آرامش فکری و روحی روانی بهتری کار خواهند کرد اما هر بازیکنی که در تیم حریف بازی کند قطعاً بازیکنان پرسپولیس باید از ابتدا بیشترین فشار را روی تیم حریف بگذارند تا به گل برسند. البته یک شانس خوب دیگر پرسپولیس به بازی‌ گروه‌های دیگراست که یک روز قبل از بازی پرسپولیس برگزار می‌شود که این مسأله یک پوئن مثبت محسوب می‌شود و یحیی می‌داند که شرایط چگونه است و باید با چه شرایطی حریف را شکست داده و به چند گل برای پیروزی و سایر موارد نیاز دارد.

خودتان هم برای حمایت از تیم محبوبتان به ورزشگاه می‌روید؟

من و حمید علی‌عسگر و جمعی از مربیان تیم‌های پایه قرار گذاشته‌ایم که برای حمایت تیم محبوبمان به ورزشگاه برویم تا در کنار هواداران جشن پیروزی و صعود به مرحله بعد را بگیریم.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *