بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

سیمئونه جواب فلیکس را با کنایه سنگین داد

دیگو سیمئونه : برخلاف فلیکس بازیکنان بزرگ تداوم درخشش دارند

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ | ۱۷:۵۸
بارسلونا ؛ دیگو سیمئونه : برخلاف فلیکس بازیکنان بزرگ تداوم درخشش دارند

دیگو سیمئونه در نشست خبری بازی با بارسلونا و در پاسخ به سوالی در مورد انگیزه های بالای ژوائو، به شکل غیرمستقیم گفت که این بازیکن بر خلاف ستاره های بزرگ، تداوم لازم را ندارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

فردا اتلتیکو در مونتجوئیک میهمان بارسلونا است و اگر بتواند این تیم را شکست دهد، یک بازی 6 امتیازی را برده است. اتلتیکو با یک بازی کمتر و امتیاز برابر با بارسا در رده سوم قرار دارد و آبی و اناری ها چهارم هستند.

دیگو سیمئونه در نشست خبری این بازی و در مورد مصاف با بارسا گفت:

«من انتظار دارم بازی خوبی برابر بارسا داشته باشیم، مقابل تیمی که بازیکنان بسیار خوبی دارد و مربی ای که به خوبی توانسته تیمش را هدایت کند و ایده های بسیار روشنی دارد. سعی می کنیم بازی را به سمتی ببریم تا بتوانیم به آنها آسیب بزنیم. ما باید مثل همیشه باشیم و اینطور شانس بردن خواهیم داشت.»

سبک بازی اتلتیکو:

«همه ما مربیان از قبل بازی یک طرح تاکتیکی ایده آل را برای تیم خودمان تصور می کنیم، اما فردا یک رقیب بزرگ پیش رو داریم و خواهیم دید که آیا آنها به ما اجازه می دهند، برنامه هایمان را در زمین پیاده کنیم یا خیر. خیلی وقت خودم را در مورد این مسائل تلف نمی کنم. مهم نیست با مالکیت بازی کنیم یا دفاع و ضد حمله بزنیم. من سبکی که فکر می کنم با آن راحت تر می توانیم به گل برسیم را انتخاب می کنم.»

ژوائو فلیکس:

 «من در مورد بازیکنانی که اینجا با ما نیستند صحبت نمی کنم.»

انگیزه های بالاتر ژوائو:

«فوتبال را نمی توان با یک نمایش خوب توضیح داد و یک بازی فقط یک بازی است. مهم تداوم بازیکن است. هر کسی می تواند یک بازی درخشان داشته باشد ولی بازیکنان بزرگ باید تداوم داشته باشند.»

اتلتیکو به بارسلونا و رئال مادرید نزدیکتر شده است؟

«توضیح آن دشوار است. اصولاً بارسلونا و رئال مادرید با احتمال بیشتری برای برد یک بازی را شروع می‌کنند، در چند وقت اخیر ما در زمین فاصله را کوتاه کرده‌ایم و به کار خود ادامه می‌دهیم تا این فاصله‌ها را کوتاه‌تر کنیم. ما فردا با ذهنیت برنده وارد میدان خواهیم شد.»

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *