بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

خیال راحت قلعه نویی از این دو پست در تیم ملی

خیال راحت امیر قلعه نویی از جناحین تیم ملی با حضور رامین رضاییان و احسان حاج‌صفی

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ | ۹:۰۵
احسان ؛ خیال راحت امیر قلعه نویی از جناحین تیم ملی با حضور رضاییان و حاج‌صفی

با درخشش رامین رضاییان و احسان حاج‌صفی، امیر قلعه‌نویی خیال راحتی از جناحین تیم ملی در جام ملت‌های آسیا خواهد داشت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

احسان حاج‌صفی به عنوان بهترین دفاع چپ لیگ یونان انتخاب شد و رامین رضاییان روزهای خوبی را در تیم ملی و باشگاهی سپری می‌کند تا امیر قلعه‌نویی یک اسکواد مطمئن در جناحین برای جام ملت‌های آسیا در اختیار داشته باشد.

با توجه به سبک بازی تیم ملی و تمایل امیر قلعه‌نویی به نفوذ وینگرهای تیم ملی به عمق دفاع حریف و حرکات در عرض، درخشش و آمادگی مدافعان کناری دست او را در اجرای این تفکر بازتر خواهد کرد، زوج‌سازی در کانال‌های کناری زمین می‌تواند میانه میدان و عمق دفاع حریف را هم آسیب‌پذیرتر کند و تراکم خط دفاعی در آن مناطق را کمتر، در نتیجه فضای بیشتری در اختیار بازیکنانی چون قدوس، آزمون و طارمی قرار خواهد گرفت.

با انتخاب احسان حاج‌صفی به عنوان برترین دفاع چپ لیگ یونان و حضور میلاد محمدی روی نیمکت و حضور بازیکنی چون میلاد زکی‌پور در لیست انتظار جناح چپ ایران مهره‌های قابل اتکایی در اختیار خواهد داشت.

در سمت دیگر زمین آمادگی و درخشش رامین رضاییان در مسابقات ملی، داخلی و آسیایی، تیم ملی یک ستاره در این پست در اختیار خواهد داشت، همچنین امیر قلعه‌نویی صالح حردانی و صادق محرمی را برای نیمکت رامین رضاییان در اختیار خواهد داشت و در این پست هم کمبود بازیکن دیده نمی‌شود.

با آمادگی رضاییان و حاج‌صفی ایران در جام ملت‌های آسیا با اسکواد خوبی در جناحین به میدان خواهد رفت؛ مهارت فنی بالا و تجربه کافی آنها می‌تواند برگ برنده ایران باشد.

دسته بندی ها : اخبار داغ , فوتبال ملی
برچسب ها : , ,

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *