بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

واکنش کربکندی به جنجال نکونام در فولاد شهر

رسول کربکندی : فقط ادعای حرفه ای گری داریم، نکنام باید خویشتن داری می کرد

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ آذر ۱۴۰۲ | ۱۳:۳۱
کربکندی : فقط ادعای حرفه ای گری داریم

سرمربی اسبق تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در مورد اتفاق حاشیه ای رخ داده در پایان مسابقه ذوب آهن اصفهان و استقلال واکنش نشان داد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

رسول کربکندی در مورد اتفاقات رخ داده در پایان مسابقه ذوب آهن و استقلال و درگیری جواد نکونام با یک فیلمبردار پخش زنده تلویزیونی اظهار داشت:

متاسفانه ما فقط ادعای حرفه ای گری داریم. گاهی در فوتبال ما اتفاقاتی رخ می دهد که در هیچ کشور صاحب فوتبالی رخ نمی دهد! تصویربردار مشغول کارش است و سرمربی هم باید خویشتندارتر باشد. اگر هم تصویربردار تمرکز مربی را بهم زده بهتر است که اعتراض به فیلمبردار شکیل تر و قشنگ تر انجام شود. گاهی در لیگ برتر اتفاقاتی رخ می دهد که احساس می کنید در فوتبال محلات هستید. اینکه 78-8 نفر سر یک نفر بریزند و اعتراض کنند زیبنده نیست. بخصوص باشگاه های بزرگ و مربیان این باشگاه ها که رزومه دار هستند.

وی در مورد اینکه فیلمی از خود کربکندی منتشر شده که نشان می دهد در زمان سرمربیگری خودش هم به فیلمبردار معترض بوده و می گوید شما در حلق من هستید!، گفت:

اگر هم من چنین رفتاری کرده ام اشتباه بوده است. سرمربی باید خودش را در شرایط سخت حفظ کند. اینکه استقلال آنگونه گل می خورد قطعا روی سرمربی فشار وارد می شود اما باید صبورتر بود. از سویی دیگر اکنون امکانات و دوربین های تلویزیونی آنقدر پیشرفت کرده اند که می توان از فاصله ای دورتر تصویر سرمربی را گرفت و نیازی نیست که فیلمبردار خیلی به نیمکت و مربیان تیم ها نزدیک شود. می توان این تصویر را از 10 متر آنطرف تر هم ضبط کرد. به هر حال سرمربیان تیم های پرهواداری مثل پرسپولیس، استقلال، سپاهان و تراکتور کار دشواری دارند و باید پاسخگوی هواداران شان باشند.

سرمربی اسبق ذوب آهن تصریح کرد:

با لنزهای قویی که دوربین ها دارند می توان از فاصله 10 متری هم تصویربرداری کرد. فوتبال ما زمانی واقعا حرفه ای می شود که تمام ارکانش حرفه ای شده باشند نه فقط بازیکنش حرفه ای شود، بلکه مربیان، مدیران ،خبرنگاران و حتی هواداران فوتبال ما باید حرفه ای شوند در آنصورت فکر می کنم وضعیت فوتبال ما بهتر خواهد شد.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *