بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

پشیمانی مورینیو از ترک رئال مادرید

ژوزه مورینیو : دیوانه بودم که رئال مادرید را ترک کردم

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ آذر ۱۴۰۲ | ۱۱:۲۶
مورینیو : دیوانه بودم که رئال مادرید را ترک کردم

ژوزه مورینیو، سرمربی رم، نظراتش را درباره برگشت به رئال مادرید و احتمال رفتن به لیگ عربستان اعلام کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

یکی‌ از بحث‌های این روزهای فوتبال ایتالیا، ماندن یا نماندن ژوزه مورینیو در رم است. برخی از هواداران این تیم او را مناسب باشگاه می‌دانند و برخی معتقدند رم با مربی دیگری می‌تواند عملکرد بهتری داشته باشد. به دنبال اخبار جدایی او، شایعات بازگشت به رئال یا پیوستن به یکی از باشگاه‌های عربستانی هم مطرح می‌شوند. او در مصاحبه‌ای به این اخبار واکنش نشان داد.

«من در رئال مادرید؟ وقتی یک مربی فوق‌العاده دارید، چرا باید به فکر مربی دیگری باشید؟ دون فلورنتینو را خوب می‌شناسم، واقعاً او مردی بسیار باهوش است. به عنوان یک هوادار رئال مادرید، به عنوان مردی که دنده‌های سفید دارد، و به عنوان یک هوادار آنچلوتی، امیدوارم که این فصل برایشان فوق‌العاده پیش برود و در فصل آینده هم کارلو هنوز در آنجا باشد، زیرا فکر می‌کنم او یک مربی ایده‌آل برای رئال مادرید است. فکر می‌کنم فقط یک فرد دیوانه مثل من می‌تواند بدون اینکه باشگاه بخواهد رئال را ترک کند. با وجود اینکه رئال و خوزه سانچز می‌خواستند من بمانم، رفتم. مطمئن هستم که کارلو به محض اینکه فلورنتینو پرز با او تماس بگیرد، تصمیم خواهد گرفت که بماند.

درباره عربستان من حقیقت را به شما می‌گویم. فکر می‌کنم یک روز به آنجا خواهم رفت، البته وقتی می‌گویم یک روز، منظورم فردا یا پس‌فردا نیست.»

مورینیو در آخر در مورد اینکه چقدر به بازی دادن به بازیکنان جوان احساس غرور و افتخار می‌کند، گفت:

«من تحت تأثیر این موضوع هستم، در دوران مربیگری من این اتفاق برای بازیکنان جوان زیادی افتاده است، مانند واران که اولین بازی‌اش را در لیگ قهرمانان اروپا در سن ۱۸ سالگی برای رئال مادرید من انجام داد. سانتون و اسکات مک‌تامینی هم از آن بازیکنان جوان بودند اما اینجا در رم، کارم با جوانان بیشتر شد. به دلیل فلسفه باشگاه و همچنین مشکلات مالی از بازیکنان جوان بیشتری استفاده کردم و وقتی شادی و ذوق هواداران را برای استفاده از آنها دیدم، خودم نیز خوشم آمد و به جوانان توجه بیشتری کردم.»

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *