بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

ناکامی در بارسلونا برایم تجربه خوبی شد !

ژان کلر تودیبو : من از شکستم در بارسلونا درس گرفتم

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ | ۱۶:۲۰
تودیبو ؛ ژان کلر تودیبو : من از شکستم در بارسلونا درس گرفتم

ژان کلر تودیبو تجربه کوتاه و ناموفقش در بارسلونا را در مجموع مفید ارزیابی کرد و گفت درس های لازم را از آن ناکامی گرفت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ژان کلر تودیبو در حال حاضر یکی از مدافعان با بیشترین پتانسیل در فوتبال فرانسه است. این مدافع میانی 23 ساله که در نیس بازی می کند، دوباره تبدیل به بازیکنی با ارزش شده و به عنوان یک ستون اساسی برای تیم دوم جدول این فصل لیگ فرانسه کار می کند. تودیبو به قدری درخشیده که اخیرا توسط دیدیه دشان به تیم ملی دعوت شد و اولین بازی ملی خود را نیز انجام داد.

بازیکن جوان اهل تولوز که در سال 2019 توسط بارسلونا به خدمت گرفته شد، در مصاحبه ای که امروز با برنامه تله فوت انجام داده، دوران حضور خود در تیم کاتالان را مرور کرد:

«از آنجایی که من برای بارسلونا زیاد بازی نکردم، مردم می‌گفتند که من شکست خوردم و ناکام ماندم. من از شکستم درس گرفتم و ترجیح می‌دهم داستانم همینطور باشد. قرار نیست در فوتبال همیشه اوضاع خوب باشد. گاهی باید از ناکامی ها تجربه کسب کرد و برای آینده ای بهتر آن را به کار برد.»

این ملی پوش فرانسوی در سه سال گذشته 108 بازی برای نیس انجام داده است:

«در نیس، احساس اعتماد به نفس و عشق به فوتبال را پیدا کردم. روشن بود که بالاخره توانستم خودم را ثابت کنم و فوتبال واقعی خودم را بازی کنم. من با لیلیان تورام زیاد صحبت می‌کنم. او کسی است که به وی بسیار احترام می‌گذارم. تورام در پست من بازی می‌کرد، بنابراین توصیه‌های خیلی مفیدی برایم دارد.»

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *