بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

بایرن مونیخ این ستاره را برمی گرداند !

مذاکره بایرن مونیخ برای جذب بواتنگ

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ | ۱۳:۴۶
بایرن مونیخ ؛ مذاکره بایرن مونیخ برای جذب بواتنگ

باشگاه بایرن مونیخ در حال مذاکره با جروم بواتنگ، مدافع سابق این تیم، است و احتمال دارد او همین امروز در تست پزشکی حاضر شود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

توماس توخل و مدیران بایرن مونیخ به صورت جدی به دنبال تقویت این تیم در خط دفاعی بودند و هر دو طرف به این موضوع باور دارند که بواتنگ راه حل خوبی برای این مشکل است.

این واقعیت که توخل مجبور شد هفته گذشته از لئون گورتسکا و مزراوی در پست مدافع میانی استفاده کند، نگرانی‌ها درباره نبود مدافع خوب در این تیم را افزایش داد و مدیران بایرن را مجاب کرد که هرچه زودتر دست به کار شوند.

مذاکرات برای امضای قرارداد کوتاه مدت تا ماه ژانویه یا نهایتا تا پایان فصل آغاز شده است و حالا بعضی از منابع نزدیک به این باشگاه خبر داده‌اند که احتمال دارد بواتنگ همین امروز در تست پزشکی بایرن شرکت کند و در محل تمرین این تیم هم حاضر شود.

این بازیکن علاقه زیادی به پوشیدن دوباره پیراهن بایرن دارد. او اخیرا پیشنهادهایی هم از چند باشگاه عربستانی داشته اما به تمام آنها پاسخ منفی داده تا بتواند بار دیگر بازی برای بایرن را تجربه کند.

گفته می‌شود مذاکرات بین مدیران بایرن و مدیر برنامه او در مراحل نهایی است و کار بازگشت بواتنگ به این باشگاه در 24 یا نهایتا 48 ساعت آینده قطعی خواهد شد تا توخل هم به خواسته‌اش برای تقویت خط دفاعی رسیده باشد.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *