بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

درخواست مسی برای آوردن ستاره رئال مادرید به اینترمیامی

مسی خواهان انتقال مودریچ به اینترمیامی

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ | ۱۱:۳۲
مودریچ ؛ مسی خواهان انتقال مودریچ به اینترمیامی

پدیا میهاتوویچ مدعی شده است که لیونل مسی علاقه زیادی به انتقال لوکا مودریچ به اینترمیامی دارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مودریچ یکی از مهره‌های کلیدی رئال مادرید در چند فصل اخیر بوده و نقش مهمی را در موفقیت‌های این تیم خصوصا در لیگ قهرمانان ایفا کرده است.

این ستاره کروات در پایان فصل گذشته قراردادش را به مدت یک سال دیگر و تا تابستان 2024 تمدید کرد اما پس از گذشت هشت هفته از شروع فصل جدید هنوز فرصت زیادی برای حضور در ترکیب رئال به دست نیاورده است.

این موضوع باعث شده که گمانه‌زنی درباره جدایی او از این باشگاه افزایش پیدا کند، هرچند خودش پیش از این تاکید کرده بود که از این موضوع خبر داشته و دوست دارد که با پیراهن رئال مادرید از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

با این حال، کوچ بازیکنان بزرگ فوتبال اروپا به عربستان و لیگ فوتبال آمریکا باعث شده که بسیاری حضور او در یکی از این دو لیگ را هم محتمل بدانند.

میهاتوویچ در این باره به کادناسر گفت:

« مودریچ به اینترمیامی؟ بله، او پیشنهادهایی از لیگ فوتبال آمریکا دریافت کرد. چند باشگاه به او پیشنهاد دادند و اینترمیامی هم در بین این باشگاه‌ها بود. لئو مسی شخصا علاقه زیادی به جذب مودریچ و بازی در کنار او دارد.»

هنوز مشخص نیست که آیا تصمیم مودریچ برای خداحافظی از دنیای فوتبال در پایان این فصل جدی است یا هنوز هم می‌توانیم شاهد درخشش او در میدان در فصل آینده باشیم.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *