بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

دلیل اصلی نیمکت نشینی ستاره استقلالی در اروپا فاش شد

اللهیار صیاد‌منش : به دلیل حضور در تیم ملی فوتبال امید در هال سیتی نیمکت نشین شدم

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ | ۲۰:۱۵
اللهیار صیاد‌منش درباره علت نیمکت نشینی در هال سیتی صحبت کرد

اللهیار صیاد‌منش ستاره تیم ملی فوتبال امید ایران گفت : وقتی نامه رسمی فدراسیون برای شرکت من در تیم امید به باشگاه هال‌ سیتی آمد وظیفه خودم دانستم تا به تیم ملی امید کشورم کمک کنم به عنوان یک سرباز تا جایی که توان داشتم جنگیدم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

انتقال اللهیار صیاد‌منش از تیم زوریا لوهانسک اوکراین به هال سیتی اتفاق جذابی برای فوتبال ایران محسوب می‌ شد. البته که هال سیتی جزو تیم‌های چمپیون‌شیپ انگلیس است اما سابقه حضور در لیگ برتر را هم دارد و در این فصل هم از شانس‌های صعود به لیگ برتر محسوب می‌شود.

اما فعلا داستان اللهیار صیاد‌منش و هال سیتی خوب پیش نرفته است. او فصل گذشته در 32 بازی برای هال سیتی به زمین رفت و توانست 3 گل بزند و دو پاس گل بدهد. تصور می‌شد در فصل جدید روزهای بهتری در انتظار این مهاجم جوان و بااستعداد ایرانی باشد اما اوضاع اصلا مطلوب اللهیار نیست.

او در فصل جدید از 8 بازی فقط در یک بازی آن هم به مدت 6 دقیقه برای هال سیتی به زمین رفته و تنها دستاوردی که داشته یک کارت زرد بوده است. صیادمنش بعد از بازی هفته پنجم که 6 دقیقه به زمین رفت اردوی هال سیتی را ترک کرد و به ایران آمد تا تیم امید را در بازی‌های انتخابی المپیک همراهی کند.

این بازی‌ها البته در فیفادی برگزار شد و هال سیتی نمی‌توانست مانع حضور اللهیار در تیم امید شود. اما تیم امید در مرحله مقدماتی حذف شد و صیادمنش خیلی زود به اردوی تیمش برگشت. پس از آن هم در 3 بازی متوالی روی نیمکت نشست و فرصت بازی پیدا نکرد.

خیلی روشن نیست دلیل نیمکت نشینی صیادمنش در هال سیتی چیست اما او معتقد است حضور در تیم امید در این مساله بی‌تاثیر نبوده است. اللهیار در این باره گفته است:

من برای تیم ملی بزرگسالان دعوت شدم اما با کسب اجازه از مربیان تیم ملی در باشگاهم ماندم تا به تیمم کمک کنم اما پس از آن وقتی نامه رسمی فدراسیون برای شرکت من در تیم امید به باشگاه هال‌ سیتی آمد وظیفه خودم دانستم تا به تیم ملی امید کشورم کمک کنم. به عنوان یک سرباز تا جایی که توان داشتم جنگیدم و اتفاقاً چند گل هم برای تیم ملی امید زدم. با این وجود باشگاه و مربی تیمم خیلی راضی نبودند که من در آن مسابقات شرکت کنم اما من به خاطر تیم امید بازی کردم و از آن زمان تا حدودی مورد غضب سرمربی تیم و باشگاهم قرار گرفته‌ ام. با این وجود حتماً دوباره آنقدر زحمت می‌ کشم و تلاش می‌کنم که نظر سرمربی را بیشتر جلب کنم و ان‌ شاءالله در بازی‌های آینده برای تیمم بازی کنم.

البته این مساله نمی‌ تواند دلیل اصلی نیمکت نشینی او در هال سیتی باشد چون قبل از حضور در تیم امید هم صیادمنش در 3 بازی اصلا در لیست هال سیتی هم نبود. در دو بازی هم روی نیمکت بود که فقط در یکی از آنها 6 دقیقه بازی کرد.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *