بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

هشدار ترسناک اسطوره پرسپولیس به علیرضا بیرانوند

پایان رأفت : علیرضا بیرانوند باید مواظب رفتار و حرف زدنش باشد

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ | ۲۰:۰۰
پایان رأفت پیشکسوت پرسپولیس درباره این تیم صحبت کرد

پایان رأفت پیشکسوت پرسپولیس گفت : علیرضا بیرانوند بزرگتر تیم و یک بازیکن باتجربه است و نباید در برنامه زنده هر حرفی را بزند و به مسائل خصوصی باشگاه اشاره کند و من فکر می‌ کنم بیرانوند باید مواظب رفتار و حرف زدنش باشد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پایان رأفت پیشکسوت پرسپولیس در مورد تعطیلی بازی‌های لیگ برتر گفت:

مشخص نیست سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال با چه استدلال و اصولی لیگ برتر را تعطیل کرده‌اند. چه دلیلی دارد به دلیل بازی‌های تیم امید در بازی‌های آسیایی، لیگ برتر ایران تعطیل شود، مگر دیگر کشورهای آسیایی لیگ خودشان را تعطیل کرده‌اند که ما این کار را انجام داده‌ایم؟! فوتبال در هر کشوری با لیگ آن کشور رشد می‌کند، ولی ما یک ماه است که فوتبال را تعطیل کرده‌ایم! سازمان لیگ باید حامی باشگاه‌ها و مجری نظم در لیگ برتر باشد، ولی خودش بی‌نظمی می‌کند. این واقعاً عجیب و غیرقابل باور است!

وی در ادامه خاطر نشان کرد:

تیم النصر در کمتر از دو هفته چهار بازی انجام داده است، ولی پرسپولیس در یک ماه گذشته فقط یک بازی انجام داده و از شرایط مسابقه رسمی هم به دور است. با این وضعیت هم باید با الدحیل روبه‌رو شویم که آنها هم در شرایط بازی قرار دارند و مصدومان‌شان نیز به این بازی می‌رسند. الدحیل مهاجم خطرناکی مثل اولونگا را دارد و کوتینیو را هم به خدمت گرفته است. آنها از النصر قوی‌تر نیستند و در لیگ قطر هم در رده چهارم قرار دارند، ولی این بازی هم برای پرسپولیس بازی سختی خواهد بود، چون این تیم به شکل کامل در شرایط بازی رسمی قرار ندارد.

رأفت با انتقاد از فدراسیون فوتبال در مورد بحث تعیین سقف قرارداد تصریح کرد:

این قوانین من درآوردی و مسخره است! چرا باید نماینده‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا سقف قرارداد داشته باشند؟ آنها چگونه باید با تیم‌های ثروتمند عربی و شرق آسیا رقابت کنند؟ مگر پرسپولیس و سپاهان تیم‌های هجدهم جدول هستند که چنین نگاهی در مورد آنها وجود دارد؟ من معتقدم پرسپولیس فقط برای لیگ برتر بسته شده است و این تیم حتی اگر از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند در مراحل بعدی حذف خواهد شد. پرسپولیس چگونه باید در یک جنگ نابرابر موفق باشد؟

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه ضمن اشاره به صحبت‌های علیرضا بیرانوند در برنامه فوتبال برتر یادآور شد:

بیرانوند بزرگتر تیم و یک بازیکن باتجربه است و نباید در برنامه زنده هر حرفی را بزند و به مسائل خصوصی باشگاه اشاره کند. او در مورد پیشکسوتان و برخی انتقادها هم صحبت کرده بود، من خودم را پیشکسوت پرسپولیس نمی‌دانم، اما بزرگانی مثل علی پروین حق دارند انتقاد کنند، چون مالک و صاحب پرسپولیس هستند. من فکر می‌ کنم علیرضا بیرانوند باید مواظب رفتار و حرف زدنش باشد.

وی راجع به اظهارات بیرانوند که اشاره به کمک مالی یکی از هواداران کرده بود، اظهار داشت:

دست آن هوادار متمول درد نکند، ولی این چه باشگاهی است که محتاج به کمک یک هوادار است؟‌ اگر این فرد یک روز تصمیم بگیرد به پرسپولیس کمک نکند آن وقت چه خواهد شد؟ آیا همه در باشگاه باید همدیگر را بکشند؟! مدیران در این سال‌ها چه کار کرده‌اند که پرسپولیس باید محتاج کمک یک هوادار باشد؟ این چه سیستمی است که راه افتاده و تغییر هم نمی‌کند؟ پرسپولیس باید درآمدزایی کند و استادیوم اختصاصی داشته باشد. متأسفانه فوتبال ما حرفه‌ای نیست و این فوتبال و لیگ ما مثل 50 سال پیش اداره می‌شود.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *