بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

تنش در بایرن مونیخ بین کاپیتان و توماس توخل

ناراحتی جاشوا کیمیش پس از تعویض در دیدار برابر لورکوزن

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۶:۱۳
کیمیش ؛ ناراحتی جاشوا کیمیش پس از تعویض در دیدار برابر لورکوزن

پس از تعریف و تمجید جاشوا کیمیش از ژاوی که در بایرن بازخورد خوبی نداشت، برخورد دیشب او با توماس توخل پس از تعویض نیز گمانه‌زنی‌ها در مورد رابطه پرتنش بین آنها را قوت داد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

جاشوا کیمیش اخیرا بار دیگر تحسین خود نسبت به ژاوی هرناندز را نشان داد و تأیید کرد که مربی فعلی بارسا الگوی دوران کودکی او بوده است تا شایعات در مورد احتمال انتقال او به بارسا در تابستان بعد دوباره قوت بگیرد. این احتمال بسیار وجود دارد که هافبک آلمانی برای پوشش جای خالی سرخیو بوسکتس انتخاب شود.

کیمیش از عملکرد بایرن مونیخ در سال گذشته راضی نبود و رابطه او با توماس توخل، مربی حال حاضر بایرن، همان‌طور که در دوئل مقابل بایر لورکوزن مشهود بود، چندان مطلوب نیست.

پس از گذشت یک ساعت از بازی و با نتیجه 1-1، توخل تصمیم به تغییر در ترکیب تیمش گرفت. ابتدا مولر بیرون رفت تا موسیالا به زمین برود. در آن لحظه کیمیش بازوبند را گرفت اما او تعویضی بعدی بود و مزراوی وارد میدان شد. کیمیش مجبور شد زمین را با ناراحتی از تصمیم مربی ترک کند.

توخل با دیدن چهره کیمیش به او نزدیک شد تا صحبت کرده و توضیحاتی به او بدهد اما در نهایت کیمیش که با حالتی ناراضی روی نیمکت نشسته بود، قانع نشد. در آلمان می‌گویند شرایط بین او و توخل پرتنش است.

در پایان بازی از کیمیش در مورد تعویض پرسیده شد که آیا بیرون رفتن او مربوط به مشکلات جسمانی بوده که او جواب داد:

«از مربی بپرسید.»

لازم به یادآوری است که جاشوا کیمیش تا سال 2025 با بایرن مونیخ قرارداد دارد، اما اگر شرایط او در تیم بهتر نشود، بارسا با آغوش باز از او استقبال می‌کند.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *