بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

شوک سنگین به جواد نکونام در آستانه انتخاب به عنوان سرمربی استقلال + سند

مکالمه جالب حجت کریمی و جواد نکونام، لحظاتی پیش از امضای قرارداد : یا ابالفضل کنسله!

نویسنده : Parsfootball Instagram Service
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ تیر ۱۴۰۲ | ۱۳:۰۰


مکالمه جواد نکونام و سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال درست چند ثانیه قبل از شروع مراسم معارفه سوژه رسانه‌ها شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

جواد نکونام با حضور در مراسم معارفه بصورت رسمی سرمربی استقلال شد. اما ثانیه‌هایی قبل از شروع مراسم معارفه اتفاق عجیبی بین حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال و جواد نکونام افتاد که توسط دوربین‌ها شکار شد.

زمانیکه نکونام در حال نشستن روی صندلی معارفه بود به حجت کریمی گفت او آغازگر مراسم معارفه باشد که ناگهان در همان تلفن موبایل حجت کریمی زنگ خورد و سرپرست مدیرعاملی استقلال به نکونام اشاره کرد که تلفنم در حال زنگ خوردن است. نکونام هم در واکنش به این موضوع به شوخی گفت:

«یا ابالفضل کنسله!»

نام نکونام به عنوان اولین گزینه جانشینی ساپینتو روی نیمکت استقلال خیلی زود مطرح شد گزینه‌ای که محبوب هواداران نیز بود اما در این چند روز با مطرح شدن گزینه‌های دیگر روی نیمکت آبی‌ها انتخاب سرمربی جدید استقلال با چالش عجیبی همراه شد ولی در نهایت برطرف شدن مشکل نکونام کاپیتان سابق آبی‌ها هدایت تیم محبوبش را به عهده گرفت.

بنابراین جمله نکونام در مراسم معارفه چندان بی‌ربط به اتفاقات اخیر نبوده و سرمربی جدید استقلال که در هفته اخیر بارها نامش به عنوان جانشین ساپینتو مطرح و تکذیب می‌شد شاید به این موضوع واکنش نشان داده است.


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *