بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

یوونتوس خواهان کناره گیری از سوپرلیگ

یوونتوس به دنبال ترک پروژه سوپر لیگ اروپا

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۸:۵۸
یوونتوس به دنبال ترک پروژه سوپر لیگ اروپا

یوونتوس به رئال مادرید و بارسلونا اطلاع داده که پروژه سوپرلیگ اروپا را ترک می‌کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

یوونتوس به هر دو غول اسپانیایی نامه داده که از این پس دیگر در پروژه سوپرلیگ اروپا با آن‌ها نیست و به این ترتیب، حالا فقط رئال مادرید و بارسلونا به این پروژه شکست خورده که قرار بود رقیب لیگ قهرمانان شود، متعهد مانده‌اند.

این یک گام دیگر از یوونتوس در مسیری است که در شش ماه گذشته در پیش گرفته، یعنی از زمانی که پرونده تحقیقات موسوم به پریسما به جریان افتاد و پای یووه بابت زیاد نشان دادن مبلغ خرید و فروش‌هایش به دادگاه باز شد.

به دنبال رو شدن پرونده پریسما، آندره‌آ آنیلی و کل تیم مدیریتی یووه استعفا کردند و جان الکان مسوولیت‌های بیشتری را در هدایت باشگاه برعهده گرفت. یکی از کارهایی که الکان کرده، بازسازی پل‌هایی است که آنیلی در رابطه با یوفا خراب کرد.

در آوریل 2021 آنیلی هم جزء آن دسته از روسای باشگاهی بود که اعلام کرد تیمش می‌خواهد وارد سوپرلیگ اروپا شود و به همین دلیل رابطه باشگاه با یوفا تیره شد.

از 12 باشگاهی که ابتدا اعلام کردند در پروژه سوپرلیگ هستند، فقط سه تا مانده بود که اگر گزارش‌ها درباره نامه یووه به رئال و بارسا درست باشد، آن وقت فقط دو تیم اسپانیایی همچنان در این پروژه مانده‌اند. این نامه هم‌چنین نشان از عزم مدیران باشگاه برای قطع کردن هر نوع رابطه با دوران آنیلی دارد.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *