بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

لیونل مسی با 20 گل و 20 پاس گل هو شد !

نارضایتی طرفداران پی اس جی از مسی با وجود ثبت آمار 21 گل و 20 پاس گل

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۵:۱۹
مسی ؛ نارضایتی طرفداران پی اس جی از مسی با وجود ثبت آمار 21 گل و 20 پاس گل

اگر فصل دوم مسی در پاری‌سن‌ژرمن بهتر از چیزی باشد که به نظر می‌رسد، چه؟ فقط او و وینیسیوس به رکورد 20 گل و 20 پاس گل در این فصل رسیده‌اند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

لیونل مسی در حالی با پی‌اس‌جی وداع کرد که بعد از دو فصل، 75 بازی، 32 گل زده، 35 پاس گل و 3 جام، صدای سوت و هو هواداران دو آتشه پاریسی بدرقه راهش شد. نیمار هم در یک پست اینستاگرامی برایش نوشت: «برادر، جوری که فکر می‌کردیم نشد. دلپذیر بود که دو سال دیگر را با تو شریک شدم. در مرحله جدید زندگی‌ات خوش شانس و خیلی خوشحال باشی. عاشقت هستم.»

آمار جذاب
شاید فصل اول حضور او در پاریس به آن خوبی که امید می‌رفت، نبود؛ با این حال 11 گل زد که شش تای آن در لیگ بود و 15 پاس گل داد. کریستف گالتیه در دفاع از او گفت:

«نمی‌خواهم درباره فصل قبل حرف بزنم. فقط می‌توانم درباره فصلی که امسال با هم تجربه کردیم حرف بزنم؛ او بی عیب و نقص بوده. به انتقادات گوش می‌دهم ولی مسی آمار خیلی جذابی داشته.»

طبق آمار، لئو مسی امسال 21 گل زده (16 تا در لیگ) و 20 پاس گل (16 تا در لیگ) در 41 بازی داشته است. همچنین از ابتدای فصل 22-2021 تاکنون هیچ بازیکنی بیش از او پاس گل نداده است.

ستاره 35 ساله آرژانتینی این فصل را به عنوان بهترین پاسور لیگ یک فرانسه به پایان برد. نتیجه‌اش هم در نمره‌های روزنامه ورزشی اکیپ دیده می‌شود. او 12 بار در تیم منتخب هفته اکیپ بوده، که بیش از هر بازیکن دیگری است و از این منظر بهترین بازیکن فصل بوده است. همچنین میانگین نمره‌هایی که گرفته 6.3 از 10 است که بالاترین میانگین در بین بازیکنان لیگ محسوب می‌شود. بعد از او فرانکووسکی و مدینا، ستاره‌های لانس هستند با 5.94 و 5.91 و نزدیک‌ترین بازیکن پاریس به مسی، امباپه است با 5.84.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *