بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

افشاگری سرمربی سرخپوشان درباره مدت قرارداد !

پاکو خمز مدعی شد که قراردادی سه ساله با تراکتور تبریز امضا کرده است

نویسنده : خبرگزاری فوتبال ایران ParsFootball Dot Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۲:۲۳

درحالیکه هوشنگ نصیرزاده مدعی شد قرارداد سرمربی تراکتور تا پایان فصل آتی است خود پاکو خمز مدعی شد قراردادی سه ساله با این تیم امضا کرده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سرمربی تراکتور در واکنش به شایعات تاکید کرد که قراردادش با این‌ تیم سه ساله تمدید شده است. هوشنگ نصیرزاده دیروز گفت و گویی با یکی از رسانه‌ها داشت که در بخشی از آن ذکر شده بود قرارداد پاکو خمز با این تیم تا پایان فصل آتی است. همین موضوع کافی بود تا حواشی حول باشگاه محبوب تبریزی بالا بگیرد. هواداران تراکتور در فضای مجازی به شدت به مدیرعامل خود انتقاد کرده و وی را به بی‌صداقتی محکوم می‌کردند چرا که در زمان انتشار خبر تمدید قرارداد پاکو، رسانه باشگاه تراکتور مدت قرارداد را تا سال ۱۴۰۵ اعلام کرده بود‌. درنهایت مصاحبه نصیرزاده در رسانه مذکور ویرایش شده و قرارداد سرمربی اسپانیایی سه ساله عنوان شد.

در همین راستا این موضوع را به طور مستقیم از شخص پاکو خمز‌ جویا شدیم تا قضیه شفاف شود. خمز در پاسخ به فوتبالی تاکید کرد که قراردادی سه ساله با باشگاه تراکتور دارد. سرمربی سرخپوشان تبریزی همچنین در پاسخ به نظارتش بر نقل و انتقالات تراکتور و اینکه آیا لیستی که به باشگاه ارائه داده، برای قهرمانی است یا نه، گفت که درباره این موارد هنگامی که دوباره به تبریز بازگردد، گفت و گو خواهد کرد.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *