بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

متلک آتشین اسطوره استقلال به سرمربی جنجالی آبی ها + عکس

ادموند اختر : ریکاردو ساپینتو اصلاح‌ ناپذیر بود و فقط با احساسات مردم بازی کرد

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۱:۰۶
ادموند اختر پیشکسوت استقلال درباره این تیم صحبت کرد

ادموند اختر پیشکسوت استقلال گفت : آنهایی که به ریکاردو ساپینتو یاد داده بودند مردم ایران احساساتی هستند و می‌تواند با احساسات این مردم بازی کند کارشان را خوب بلد بودند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ادموند اختر بازیکن پیشکسوت استقلال که سابقه گلزنی در دربی به پرسپولیس را در کارنامه فوتبالی اش دارد درباره فینال جام حذفی اظهار داشت:

متاسفانه استقلال در این بازی هیچ استراتژی نداشت! هرچقدر پرسپولیس روی استقلال کار کرده بود، مسیر حرکتی مهره‌های تاثیرگذارش را بسته بود و کمربند میانی را از کار انداخت، استقلال باز هم اشتباهات دربی برگشت لیگ را تکرار کرد.

وی افزود:

ظاهراً ساپینتو نمی‌خواست از اشتباهات گذشته درس بگیرد، اصلا اصلاح ناپذیر بود! در دربی قبلی ترکیب را عوض کرد و در این دربی باهمان اشتباهات تاکتیکی به میدان رفت تا به شکل و شیوه ای بازی کند که یحیی گل محمدی دوست داشت!

اختر اضافه کرد:

وقتی اسمی از قایدی و محبی در طول مسابقه نمی‌آید یعنی اینکه استقلال نمی‌تواند از چنگ استراتژی تاکتیکی حریف خارج شود. پرسپولیس کاملاً مانند کشتی گیری که روی حریفش خیمه زده استقلال را زمین‌گیر کرده بود و عجیب این بود که استقلال با این همه مهره هیچ پلن B نداشت که بتواند به وسیله آن حریفش را عقب براند!

پیشکسوت استقلال گفت:

آنهایی که به ساپینتو یاد داده بودند مردم ایران احساساتی هستند و می‌تواند با احساسات این مردم بازی کند کارشان را خوب بلد بودند! این آقا در طول این ماه‌ها فقط بالا و پایین می‌پرید، بی احترامی کرد، این و آن را تحقیر کرد و الفاظی به کار برد که در شأن و شخصیت باشگاه بزرگ استقلال نبود.

بازیکن سالهای گذشته استقلال خاطرنشان کرد:

پس از دربی برگشت حرف‌هایی زد که رسانه‌های پرتغالی از تکرار آن شرمنده شدند! حالا هم در پایان دربی فینال جام حذفی رفتاری از خودش بروز داد که تا به حال از هیچ مربی در فوتبال ایران ندیده بودیم. فحاشی به تماشاگران، پرتاب بطری آب و رفتاری که به طور کلی آبروی باشگاه استقلال را ریخت.

اختر تاکید کرد:

از زمانی که هنوز فوتبال بازی نمی‌کردم مسابقات تیم تاج و استقلال را پیگیر بودم. هرگز به عمرم ندیدم که چه در دوران هواداری و چه در دوران حضورم در استقلال کسی این چنین نسبت به مربیان حریف، تماشاگران حریف، بازیکنان حریف و به طور کلی شخصیت باشگاه استقلال بی‌حرمتی کند. ساپینتو اگر هم قرار بود به هر دلیلی در استقلال بماند با این رفتاری که از خودش بروز داد دیگر نباید جایی در این باشگاه داشته باشد.

اختر ادامه داد:

متاسفانه این آقا ثابت کرد که به هیچ وجه در روزهای بزرگ بلد نیست مقابل رقبا بایستد، کاری از پیش ببرد و ترفندی داشته باشد. شاید این به خاطر نیمکت ضعیف استقلال هم باشد. چون کادر فنی خوبی کنار او نبود اما از بدشانسی استقلال، خودش هم هیچ چیزی برای ارائه کردن نداشت. کسی که تیم خودش را به هم می‌ریزد، اصلاً نمی‌داند از این فوتبال چه می‌خواهد. پرسپولیس عالی بازی کرد و یک موقعیت هم به استقلال نداد.

گلزن پیشین استقلال در دربی، درباره گل محمدحسین مرادمند به پرسپولیس گفت:

این گل خوشحال کننده بود اما اتفاقی و روی یک ارسال به ثمر رسید، هیچ کار تاکتیکی از استقلال ندیدیم. هیچ مثلث یا رفت و برگشت هدفمندی در تیم استقلال وجود نداشت که بگوییم به خاطر فلان تعویض یا فلان تاکتیک به گل رسیدیم.

مهاجم پیشین استقلال همچنین در انتقاد از محبی و قایدی گفت:

ستاره بزرگ باید در روزهای بزرگ بدرخشد. مهدی قایدی هر چقدر هم به هوادار و نساجی گل بزند نمی‌تواند ارزش یک گل به پرسپولیس یا رقبای جدی استقلال در لیگ را داشته باشد. ستاره ای که در بازی‌های بزرگ ندرخشد، ستاره نیست. بازیکنان بزرگ باید در چنین روزهایی به کار تیمشان بیایند.

ادموند اختر پیشکسوت استقلال درباره این تیم صحبت کرد

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *