بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

هشدار جدی اسطوره پرسپولیس به یحیی گل محمدی + عکس

حسن خان محمدی : پرسپولیس مقابل استقلال دست به ریسک نمی‌ زند

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۱:۰۳
حسن خان محمدی پیشکسوت پرسپولیس درباره این تیم صحبت کرد

حسن خان محمدی پیشکسوت پرسپولیس گفت : چون جام حذفی است پرسپولیس این ریسک را نمی‌کند که یکسره حمله کند با وجود این شانس برای برد دارد از این‌ رو با قاطعیت نمی‌توان گفت که در نود دقیقه کار تمام می‌ شود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

حسن خان محمدی پیشکسوت پرسپولیس شرایط تیم فوتبال پرسپولیس را در آستانه دربی تشریح کرد.

از بازی پرسپولیس مقابل هوادار شروع کنیم .

پرسپولیس در 20 دقیقه کار تیم هوادار را تمام کرد و بعد از آن سعی در اداره بازی را داشت اما بعد از آنکه یک گل دریافت کرد و فاصله کمتر شد کمی احساس خطر کرد اما با روحیه بالاتر تیم جنگید و موفق به پیروزی شد و تیم هوادار را با نتیجه‌ای بسیار خوب شکست داد و با اقتدار به بازی فینال راه یافت .

به دلیل چهار بار پیش‌بینی درست‌تان می‌خواهیم بدانیم که این بار بازی پرسپولیس مقابل استقلال در فینال جام حذفی را چگونه پیش‌بینی می‌کنید؟

تاکنون دیدید که چهار بار پیش‌بینی کردم و هر بار هم پیش‌بینی هایم درست از آب در آمد و این بار هم برای بار پنجم پیش‌بینی می‌کنم که پرسپولیس در نهایت پیروز از زمین بیرون می‌آید چه بسا که اگر این برتری در نود دقیقه یا وقت‌های تلف شده یا پنالتی حاصل شود .

در رابطه با بازی که پرسپولیس مقابل استقلال پیش رو دارد پیش‌بینی دقیق تر را می‌خواستیم بدانیم؟

چون جام حذفی است پرسپولیس این ریسک را نمی‌کند که یکسره حمله کند با وجود این شانس برای برد دارد  از این‌رو با قاطعیت نمی‌توان گفت که در نود دقیقه کار تمام می‌شود اما در 120 دقیقه و پنالتی‌ها پرسپولیس حتماً برنده می‌شود در هر حال چون پرسپولیس فضاها را می‌بندد فضا برای گلزنی استقلال بسیار دشوار خواهد شد اما از سوی دیگر با مهره‌هایی که دارد پرسپولیس برای برد در لیگ و یا در ضربات پنالتی به‌دلیل بازیکنانی که در اختیار دارد و در رأس آنها بیرانوند قرار دارد شانس زیادی برای برنده شدن خواهد داشت .

شاه مهره پرسپولیس برای برنده شدن چه بازیکنی خواهد بود؟

پرسپولیس بازیکنانی مانند ترابی یا صادقی دارد. ترابی که می‌تواند درهر حالتی نقش آفرینی داشته باشد اما پاس‌های صادقی هم واقعاً طلایی است ضمن اینکه گولسیانی هم در ضربات سر و پنالتی برگ برنده‌ای بزرگ محسوب می‌شود ضمن اینکه تجربه‌ پور علی گنجی در خط دفاعی واقعاً به مدد پرسپولیس می‌آید ضمن اینکه سر لک و بیرانوند هم در فاز دفاعی واقعاً به پرسپولیس کمک می‌کنند و شانس تیم‌شان را واقعاً به‌دلیل خوب دفاع کردن در فاز هجومی هم به بالاترین درجه ممکن می‌رسانند .

این بار هم عیسی می‌تواند برای پرسپولیس در نقش یک تمام کننده در دربی نقش آفرینی داشته باشد؟

حتما عیسی می‌تواند در بازی‌های خاص نقش آفرینی داشته باشد و قادراست به تیم کمک کند و کمک حال یحیی و تیمش واقع شود .

آقای حسن خان محمدی شرایط دو تیم را در قیاس با یکدیگر به لحاظ نقاط برتر و پایین ترش چگونه ارزیابی می‌کنید؟

پرسپولیس به لحاظ فنی 5 تا 10 درصد بهتر از استقلال است و در یک جمله آنها انگیزه دارند اما پرسپولیس شرایط روحی روانی بهتری دارد ضمن اینکه به‌دلیل باخت قبلی و از دست دادن جام آخر از پرسپولیس می‌ترسد و از آنجا که من می‌دانم اگر پرسپولیس این جام را ببرد همزمان دو جام دیگر را هم بالاتر خواهد برد و به گونه‌ای هر سه جام را بالا خواهد برد این مسأله فشار روانی زیادی را به استقلال وارد خواهد ساخت و فشار روانی برروی استقلال را به حداکثر می‌رساند .

در رابطه با اصرار باشگاه استقلال و سر مربی این تیم مبنی بر سوت زدن بازی توسط داور خارجی چه نظری دارید؟

به نظرم این کار نوعی جر زدن است و هنوز تیمی مشخص نشده نمی‌توان بازی و تیم‌هایی را وارد حاشیه ساخت. قضاوت بازی توسط داور خارجی به نوعی پیش داوری است چون به نوعی مسئولان تیم استقلال می‌خواهند اگر بازنده شدند دست بالا را بگیرند که ما گفته بودیم که باید داور خارجی باشد و از سوی دیگر با راه انداختن جنگ روانی علیه داور و تیم رقیب همه چیز را به سود خودشان تغییر دهند اما این روش منسوخ شده است و دیگر جواب نمی‌دهد. به نظرم این کار نشانه ترس است و به نوعی فرافکنی است و به نظرم زمانی تیمی به این جنگ‌ها می‌پردازد که از رقیبش می‌ترسد. من فکر می‌کنم آنها این کار را می‌کنند که داور را به سود تیم خودشان ببرند تا شاید سوت‌های 50 به 50 را به سود‌شان سوت بزند اما حقیقت این است جام‌های پشت سر هم که پرسپولیس گرفت به بعضی‌ها فشار وارد ساخت تا بعضی از تیم‌ها به‌دنبال این باشند که مانع قهرمانی پرسپولیس شوند.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *