بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

خبر خوش برای فرهاد مجیدی از مدافع سرباز استقلال

سیاوش یزدانی چشم انتظار نتایج دکتری ِ؛ مدافع استقلال در آستانه بازگشت

نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱:۰۰
سیاوش یزدانی چشم انتظار نتایج دکتری ِ؛ مدافع استقلال در آستانه بازگشت

سیاوش یزدانی که به دلیل خدمت مقدس سربازی استقلال را ترک کرد و به ملوان پیوست با توجه به شرکت در کنکور دکترا در آستانه بازگشت به جمع شاگردان مجیدی قرار دارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مدافع بلندقامت استقلال در صورت قبولی در کنکور دکتری می‌تواند به جمع شاگردان فرهاد مجیدی بازگردد.

بعد از فعل و انفعالات رخ داده در پروسه سرباز شدن سیاوش یزدانی، حالا مدافع بلندقامت آبی‌ها به دنبال استفاده از فرصت معافیت تحصیلی بوده و برای استفاده از این معافیت چشم‌انتظار اعلام نتایج آزمون دکتری است.

یزدانی که روز گذشته نشستی را با مدیران باشگاه استقلال پیرامون بازگشت خود به جمع آبی‌پوشان و البته بررسی مواد و تبصره‌های قانونی برای استفاده از معافیت تحصیلی و ایست خدمت سربازی برگزار کرد، به نظر می‌رسد فاصله چندانی تا حضور دوباره در جمع شاگردان مجیدی ندارد.

براساس اعلام سازمان سنجش قرار است در نیمه دوم اردیبهشت ماه نتایج کنکور دکتری اعلام شود و با توجه به مجاز شدن سیاوش یزدانی و انتخاب رشته او، محل تحصیل یزدانی در مقطع دکتری مشخص خواهد شد و سپس او می‌تواند پروسه اداری برای استفاده از معافیت تحصیلی و البته ایست خدمت سربازی را استفاده کند.

براساس مقررات سازمان نظام وظیفه:

پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی و بالاتر می توانند از ایست خدمت سربازی استفاده کنند و به عبارت دیگر ایست خدمت سربازی برای قبول‌شدگان دوره‌های کاردانی صادر نمی‌شود.

البته که مشمولانی که از ایست خدمت سربازی استفاده می کنند باید پس از اتمام مدت تحصیل، برای انجام خدمت سربازی اعزام شوند و با این وصف بعد از دوره دکتری بایستی یزدانی خدمت سربازی خود را ادامه بدهد.

در صورت نهایی‌شدن موضوع قبولی مدافع استقلال تهران در آزمون دکتری و اعلام نتایج کنکور، احتمال تمدید قرارداد یزدانی طی روزهای آینده وجود دارد و احتمالاً او از خردادماه مجدداً در تمرینات استقلال حضور پیدا می‌کند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.