بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

عواملی که بمب نقل و انتقالات استقلال را خنثی کرد!

پرونده بازگشت علی کریمی به استقلال منتفی است و او دوست ندارد فعلاً به ایران بازگردد

نویسنده : خبرگزاری فوتبال ایران ParsFootball Dot Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۰:۲۱

علی کریمی فعلاً نمی خواهد به لیگ ایران و استقلال بازگردد و در طرف مقابل جذب این بازیکن برای آبی پوشان نیز صرفه اقتصادی ندارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

همواره در نقل وانتقالات شایعات متعددی پیرامون حضور برخی بازیکنان در استقلال به گوش می‌رسد که بیشتر این شایعات نشات گرفته از تأثیرات فضای مجازی است.

این اخبار پیرامون تیم‌های بزرگ فوتبال ایران نیز خیلی زود دست به دست می‌شود و درحالی که هنوز به طور رسمی نقل و انتقالات آغاز نشده و تیم‌ها وارد رقابت با یکدیگر نشده‌اند شایعاتی درباره حضور علی کریمی در استقلال به گوش می‌رسد. این بازیکن که عملکرد مطلوبی در جام جهانی نداشت اکنون در تیم کایسری اسپور ترکیه فعالیت می‌کند. درباره کریمی شنیده می‌شد که قرار است برای فصل بعد به استقلال بازگردد اما این بازیکن همچنان تمایلی برای بازگشت به فوتبال ایران ندارد و بنا دارد به حضور خود در لیگ ترکیه ادامه دهد. بنابراین باید ماجرای بازگشت کریمی به استقلال را به کلی منتفی دانست، ضمن اینکه آبی ها هم در پست او بازیکن دارند و هم اینکه سن این بازیکن در وضعیتی نیست که به‌عنوان یک خرید آینده دار به حساب آید. از طرفی هزینه‌ای که باید مصروف جذب کریمی شود نیز بسیار زیاد خواهد بود و این هزینه برای آیب پوشان پایتخت صرفه اقتصادی ندارد. به احتمال زیاد استقلال در این پست روی بازیکنان داخلی و حتی جوان خودش سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *