بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

به تخلفات مالی منچسترسیتی باید زودتر رسیدگی شود !

کاراگر : اگر شما در تمامی اتهامات بی‌گناه هستید، چرا مدام در تلاش هستید که این پرونده را به تاخیر بیاندازید

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۴:۵۰
منچسترسیتی ؛ کاراگر : اگر سیتی بی گناه است چرا رسیدگی پرونده را به تاخیر می اندازد

جیمی کاراگر، ستاره سابق لیورپول، تاکید دارد که هرچه زودتر باید به اتهامات منچسترسیتی در زمینه نقض قوانین فرپلی مالی رسیدگی شود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

منچسترسیتی برای سومین بار پیاپی قهرمان لیگ برتر شده اما پرونده تخلفات مالی این باشگاه که در ماه فوریه از سوی لیگ برتر اعلام شده بود همچنان باز است.

این باشگاه به چندین مورد تخلف جدی متهم شده و گفته می‌شود که در طول 14 فصل اخیر بیش از 115 بار قانون فرپلی مالی را زیر پا گذاشته و سعی در مخفی کردن این موارد داشته است.

مدیران منچسترسیتی اعلام کرده بودند که چنین اتهاماتی بی‌پایه و اساس و اقدامات لازم برای دفاع از خودشان را خیلی زود به کار می‌گیرند و حتی صلاحیت لیگ برتر برای بررسی این موارد را زیر سوال برده بودند.

کاراگر در گفتگو با اسکای اسپورت در این باره اظهار داشت:

« منچسترسیتی از خودش دفاع می‌کند و می‌گوید در تمامی موارد کاملا بی‌گناه است. اگر شما در تمامی اتهامات بی‌گناه هستید، چرا مدام در تلاش هستید که این پرونده را به تاخیر بیاندازید و با شکایت و اقدامات متفاوتی حداقل دو تا چهار سال زمان بخرید.

این وضعیت اصلا خوب نیست. یکی از بهترین تیم‌ها تاریخ و یکی از بهترین مربیان تاریخ در خطر هستند و این اتهام و تردید تا زمانی که به درستی به این پرونده رسیدگی نشود از بین نخواهد رفت. پیام من به سیتی این است که تکلیف این پرونده را هرچه زودتر به خاطر اعتبار خودشان مشخص کنند.»

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *