بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

اقدام پسندیده علیرضا بیرانوند

کار خیرخواهانه علیرضا بیرانوند پیش از بازی نساجی

نویسنده : Parsfootball Instagram Service
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۲۱:۴۸

علیرضا بیرانوند قبل از سفر به قائمشهر در یک برنامه خیرخواهانه به دیدار جمعی از کودکان بی‌سرپرست رفت و ساعات شادی را کنار آنها سپری کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بازیکنان مختلف قبل از بازی‌های بزرگ تلاش می‌کنند به هر نحوی که بلدند روحیه خود را بالا ببرند و با اعتماد به نفس بیشتر پا به میدان نبرد بگذارند. علیرضا بیرانوند که یکی از شوخ‌طبع‌ترین بازیکنان ایرانی است و همواره روحیه‌ای مثال زدنی دارد، قبل از دیدار با نساجی به دیدن کودکانی رفت که اندازه یک استادیوم طرفدارش بودند و به او روحیه دادند!

یک روز پیش از سفر پرسپولیس به قائمشهر علی بیرانوند در خانه‌ای حوالی شهریار آفتابی شد که در ابتدای ورودش پسربچه‌های به وجد آمده این خانه، با فریاد زدن نام علیرضا خانه را روی سرشان گذاشته بودند.

بیرو به خانه مهر نیکان مهرآفرین رفته بود که جریان حضورش بین این بچه‌ها پیش از بازی حساس با نساجی نیز ماجرای جالبی دارد. علیرضا بیرانوند در این فصل با کلین‌شیت‌هایش راه قهرمانی را هموار کرد. او در این فصل ۱۸ بار دروازه خود را بسته نگه داشت و در بازگشت دوباره به پرسپولیس چهره‌ای تاثیرگذار از خود به نمایش گذاشت. او پیش از دیدار حساس با گل‌گهر در هفته بیست و نهم با خودش عهد کرده بود در صورت برد تیمش کاری برای خوشحالی تعدادی از کودکان بدسرپرست بکند.

اهدای پیراهن پرسپولیس به این بچه‌ها و راه انداختن گل کوچک در حیاط با آنها بیش از پیش موجب خوشحالی آنها شد. بیرو می‌خواست به این کودکان روحیه بدهد ولی به گفته خودش با دیدن آنها روحیه‌اش عوض شده است.

ملی‌پوش ایران که از شنیدن سرگذشت تلخ بچه‌های مرکز متأثر شده بود، درباره تجربه حضور خود در جمع این پسران گفت:

“ما یک بازی سخت و حساس پیش رو داشتیم و من به پیشنهاد یکی از دوستانم نیت کردم که اگر بازی را ببریم، به دیدن مرکزی بروم که آن دوست معرفی کرده بود. پرسپولیس بازی را برد و من برای ادای نذر خود به دیدن این بچه‌ها آمدم.”

جالب اینکه همه کودکان این مجموعه به اتفاق پرسپولیسی بودند و از پوشیدن لباس این تیم و معاشرت با بیرانوند خیلی خوشحال شدند.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *