بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

واکنش معنادار وزیر ورزش به حذف استقلال از آسیا

حمید سجادی : از همه ظرفیت ها استفاده خواهم کرد تا اگر فرصتی باقی مانده باشد مانع از حذف استقلال از آسیا بشوم

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ | ۱۲:۴۵
حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان درباره شرایط تیم استقلال صحبت کرد

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان گفت : من همه گونه حمایت و قول مساعد را می‌دهم. با جناب مهندس تاج رییس فدراسیون فوتبال هم صحبت کردم و از ایشان خواستم اگر فرجه یا زمانی باشد، از آن استفاده کنیم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان پس از نشست هیات اجرایی کمیته المپیک دقایقی به گفت و گو پرداخت و درباره موضوع پیش آمده برای استقلال هم صحبت کرد. او گفت:

درباره باشگاه استقلال بیش از دو سال پیش اتفاقاتی افتاد؛ با رفتن یکسری از افراد از جمله سرمربی تیم همه می‌دانید برخی دیون و مطالبات حقوقی و بین‌المللی به وجود آمده که باید پیگیری شود و تسویه حساب صورت بگیرد.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد:

نهادهای بین‌المللی با کسی شوخی ندارند و باید مفاصا حساب گرفته شود. مطلب جدیدی نبود که در یک هفته یا 10 روز یا نهایتا در یکماه گذشته اتفاق افتاده باشد. مطلبی بود که در چند ماه گذشته و یکی دو سال گذشته و  ادوار مدیریتی اخیر هم اعضای هیات مدیره و هم مدیران عامل و هم وزارت ورزش می‌دانستیم مطالبات و بدهی‌ها وجود دارد که باید پرداخت شود. ما هم منابعی را از طرف وزارت ورزش با واگذاری‌ای که اتفاق افتاد در اختیار مدیریت تیم قرار دادیم و باید تسویه حساب صورت می‌گرفت.

سجادی با اشاره به موضوع حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد:

در هر صورت با پایان یافتن این مهلت ، زمان کم بود و نهایتا مطالبات هم ماشاالله کم نبوده است. توضیحاتی که معاونین من مخصوصا معاونت مالی و اداری و معاونت حرفه‌ای و قهرمانی و سایر همکارانم در بخش حقوقی به بنده ارائه کردند، این است که مطالبات عدیده بوده است. آنها سعی کردند آنچه از دست وزارت ورزش، سازمان خصوصی‌سازی و سایر اعضای محترم مجمع باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس برمی‌آمده انجام وظیفه کرده و حمایت های خود را انجام داده باشند. نهایتا کمی با کمبود وقت مواجه شدند و مشکلاتی که این روزها شنیدید و مطلع هستید،‌پیش آمده است.

وی افزود:

من همه گونه حمایت و قول مساعد را می‌دهم. با جناب مهندس تاج رییس فدراسیون فوتبال هم صحبت کردم. از ایشان خواستم اگر فرجه یا زمانی باشد ، از آن استفاده کنیم. نهایت تلاشمان را انجام می‌دهیم که اگر بشود مذاکرات با افرادی که مطالبه‌ای دارند از جمله سرمربی سابق استقلال(استراماچونی) ادامه پیدا کند تا از زمان باقیمانده استفاده شود. البته اگر زمانی باقی مانده باشد، چون مطالب گوناگون است، برخی می‌گویند زمان تمام شده و برخی می‌گویند بین یک تا دو هفته هنوز زمان باقی مانده است. برخی می‌گویند زمان تکمیل مدارک برای آسیا تمام شده و فقط برای بسته نشدن پنجره زمان داریم و برخی می‌گویند با وکیل سرمربی در حال مذاکره هستیم.

سجادی در نهایت گفت:

در هر صورت من خواهش کردم از همه فرصت‌ها استفاده شود و آنچه ما وظیفه‌مان است انجام بدهیم تا دل هواداران را خوشحال کنیم و اگر بشود، این فرصت احیا شود.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *