بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

پیشنهاد جذاب قطری ها برای خرید منچستریونایتد

پیشنهاد 5.5 میلیارد یورویی قطر برای خرید منچستریونایتد

نویسنده : Parsfootball Multi media
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲ | ۱۲:۲۶
منچستریونایتد ؛ پیشنهاد 5.5 میلیارد یورویی قطر برای خرید یونایتد

پسر نخست وزیر قطر با پیشنهاد جدید برای خرید منچستریونایتد، شانس خود برای گرفتن مالکیت این باشگاه انگلیسی را به اوج خود رسانده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

قطر به رهبری شیخ جاسم بن حمد آل ثانی به شدت خرید منچستریونایتد را دنبال می‌کند و حالا رسانه‌های انگلیسی فاش کرده‌اند که بعد از مذاکرات ده ساعته این هفته، آن‌ها پیشنهاد جدید خود را به ارزش 5.5 میلیارد یورو ارائه کرده‌اند.

پیشنهاد جدید رهبران قطری، یک میلیارد یورو بیشتر از پیشنهاد قبلی آن‌هاست و اگرچه با رقم مورد نظر خانواده گلیزر فاصله دارد اما بیشترین پیشنهادی است که برای خرید باشگاه به آن‌ها رسیده است.

رسانه‌ها پیش‌بینی کرده‌اند که «انتظار می‌رود مالک جدید قرمز و سفیدها شراکت سرمایه‌گذاری به رهبری شیخ جاسم بن حمد آل ثانی باشد.» گلیزرها فوریه امسال با پیشنهاد چهار و نیم میلیارد یورویی شیخ قطر مخالفت کردند اما هنوز واکنشی به بسته جدید او برای خرید شیاطین سرخ نداشته‌اند.

شیخ جاسم بن حمد ثانی هفته گذشته از ورزشگاه اولدترافورد و امکانات کارینگتون بازدید کرده بود. این تاجر که در انگلستان تحصیل کرده است، علاقه زیادی به منچستریونایتد دارد و از هواداران پرشور این باشگاه محسوب می‌شود و به همین دلیل با انگیزه بالا وارد کارزار رقابت برای تصدی بر مالکیت باشگاه شده است.

جاسم اعلام کرده بود در صورت خرید باشگاه، ظرفیت اولدترافورد را افزایش می‌دهد و بودجه نقل و انتقالات بسیار بالایی را در نظر خواهد گرفت.

 

در این میان، اینکه سر جیم رتکلیف، تاجر بریتانیایی، دیگر مشتری قرمز و سفیدها، پس از پیشنهاد 5.5 میلیارد یورویی قطر، چگونه رفتار خواهد کرد، موضوع کنجکاوی برانگیزی خواهد بود. البته او چند روز پیش تلویحا اعلام کرد که برای نقل و انتقالات ارقام شگفت‌انگیزی را هزینه نخواهد کرد.

خانواده گلیزر، مالک منچستریونایتد اعلام کرد که آماده است این تیم جزیره‌ای را به مبلغ 6 میلیارد و 800 میلیون یورو بفروشد.

هواداران منچستریونایتد که در سال‌های اخیر انتقادات زیادی به عملکرد گلیزرها داشته‌اند، امیدوارند با مالکان تازه خود به دوران باشکوه قبلی بازگردند.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *