بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

سنگ تمام ویژه اسطوره پرسپولیس برای دو شاه ماهی استقلالی

مرتضی فنونی‌ زاده : جای مهدی قایدی و اللهیار صیادمنش در لیست تیم ملی فوتبال ایران خالی است

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۰:۲۲
مرتضی فنونی‌ زاده پیشکسوت پرسپولیس درباره این تیم صحبت کرد

مرتضی فنونی‌ زاده پیشکسوت پرسپولیس گفت : شاید فقط ۲ نفر از بین جوان‌ های باکیفیت فوتبال ما یعنی مهدی قایدی و اللهیار صیادمنش جایشان در فهرست تیم ملی فوتبال ایران خالی است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مرتضی فنونی‌ زاده پیشکسوت پرسپولیس در مورد اولین لیست امیر قلعه‌نویی برای تیم ملی فوتبال کشورمان، اظهار داشت:

برای ۲ بازی دوستانه مقابل روسیه و کنیا، این لیست می‌تواند بهترین باشد. هرچند برخی نفرات شایسته به دلیل مصدومیت یا مسائل شخصی نتوانستند در این اردو شرکت کنند اما قلعه‌نویی نشان داد نگاه ویژه‌ای به بازیکنان لیگ برتر داشته که این خیلی خوب است.

وی افزود:

شاید فقط ۲ نفر از بین جوان‌های باکیفیت فوتبال ما یعنی مهدی قایدی و اللهیار صیادمنش جایشان در فهرست تیم ملی فوتبال ایران خالی است. قلعه‌نویی باید به این نفرات به ویژه قایدی که در هفته‌های اخیر درخشش خوبی در لیگ برتر داشت هم فرصت بدهد. البته او باید از لژیونرها کمتر استفاده کند. هرچند آن‌ها در اروپا و حوزه خلیج فارس زحمت می‌کشند اما تیم ملی نیاز به پوست‌اندازی دارد که خدا را شکر قلعه‌نویی به عنوان یک مربی حرفه‌ای با لیست جدیدش نشان داد به این موضوع توجه زیادی دارد.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد:

بازی‌ مقابل روسیه و کنیا هم فرصت خوبی برای مشخص شدن عیار نفرات داخلی است. قلعه‌نویی فهرست اولیه خوبی بیرون داد. البته به جرات می‌توانم بگویم به جز ۶_۵ نفر سایر بازیکنان در دوره کی‌روش هم به تیم ملی دعوت می‌شدند اما امیدوارم تفکرات و سیستم امیر مانند کی‌روش نباشد. ما تیم ملی ایران هستیم و این تیم همیشه باید مانند استقلال و پرسپولیس هجومی بازی کند. هرکس باشد همین بازیکنان را برمی‌دارد اما قلعه‌نویی نگاه ویژه‌ای به لیگ برتر داشته است.

فنونی زاده تصریح کرد:

امیر قلعه‌نویی، بچه محل من است و به عنوان یک رفیق قدیمی برای او در تیم ملی آرزوی موفقیت دارم. تیم ملی برای همه ماست و برای شخص خاصی نیست‌. شک نکنید قلعه نویی هم نگاه رنگی ندارد و همین که از سپاهان بیشتر از پرسپولیس و استقلال بازیکن دعوت کرده نشان می‌دهد دنبال این مسائل نیست. امیدوارم همه به او کمک کنند تا در این دوره موفق باشد.

وی درمورد اینکه تیم ملی باید با امیر قلعه‌نویی چه هدفی را دنبال کند، توضیح داد:

هدف اول قلعه‌نویی پوست اندازی در تیم ملی بود که با این لیست نشان داد پایش ایستاده است. ما جام ملت‌های آسیا را پیش رو داریم که سطح مدعیان قهرمانی آن را در جام جهانی دیدید. حتی همین جوانان عراق مقابل تیم‌ ما خیلی راحت‌تر بازی می‌کردند. کارمان خیلی در این جام ملت‌ها سخت است اما باید افق دیدمان جام جهانی ۲۰۲۶ باشد. اگر امیر عملکرد خوبی در قطر داشته باشد، باید قراردادش تا جام جهانی تمدید شود تا بیشتر بتواند در خدمت تیم ملی کشورمان باشد. همه ما وظیفه داریم هوای قلعه‌نویی و تیم ملی را داشته باشیم‌ و به او هم مثل یک مربی خارجی بها و امکانات بدهیم.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *