بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

رونمایی از گزینه جدی برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران + جزئیات

پاکو خمس در آستانه سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۴:۵۰
پاکو خمس در آستانه سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران قرار دارد

در آستانه نشست اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال که روز ۲۳ بهمن در شهر چوار برگزار می‌شود، یکی از احتمالات می‌تواند انتخاب پاکو خمس به عنوان سرمربی جدید تیم ملی باشد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پاکو خمس بار دیگر در برابر خبر نشریه آس اسپانیا مبنی بر حضور در راس کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران و اکنش نشان داد و گفت:

در خصوص موضوعی که بستگی به من ندارد، حرفی ندارم. کارم را در تراکتور انجام می‌دهم و همه چیز در آینده مشخص می‌شود.

مربی‌ ای که فدراسیون فوتبال بعد از ترک اردوی تیم ملی از سوی مارک ویلموتس روی او دست گذاشت کسی نبود جز اسکوچیچ، سرمربی صنعت  نفت. دراگان انتخابش با انتقادهای زیادی همراه بود اما او سریع ترین صعود تیم ملی به جام  جهانی را رقم زد. آن هم در یک شرایط سخت و باور نکردنی. در نهایت به این بهانه که مدیریت تیم از دست او رها شده است، در آستانه جام جهانی اخراج و جای خود را به کارلوس کی روش داد.

خیلی‌ها امروز این سوال را مطرح می‌کنند آیا اگر با اسکوچیچ به جام جهانی می‌رفتیم سنگین تر از شکست ۶-۲ را تجربه می‌کردیم و آیا در برابر آمریکا با بیش از یک گل شکست می‌خوردیم؟ ظاهرا قرار است این پروسه در تیم ملی تکرار شود! این بار مردی که مورد توجه اعضای هیات رئیسه برای سرمربیگری تیم ملی ایران قرار گرفته است، کسی نیست جز خمس، مربی اسپانیایی تراکتور که در این تیم تحول ایجاد کرده است.

در آستانه نشست اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال که روز ۲۳ بهمن در شهر چوار برگزار می‌شود، یکی از احتمالات می‌تواند انتخاب پاکو خمس به عنوان سرمربی جدید تیم ملی باشد.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *