بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

سنگ تمام خاص اسطوره پرسپولیس برای تیم یحیی گل محمدی

حمید درخشان : پرسپولیس چیزی از دست نداده و شانس اصلی قهرمانی هستیم

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۰
حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس درباره این تیم صحبت کرد

حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس گفت : قطعا شانس اصلی قهرمانی پرسپولیس است. لیگ یک ماراتن است که برای همه بالا و پایین دارد. همانطور که پرسپولیس بالا و پایین داشته، رقبا هم دارند و شک نکنید پرسپولیس به صدر باز خواهد گشت

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس در مورد مسائل مختلف از جمله نقش داوری‌ها در ناکامی‌های اخیر پرسپولیس صحبت‌ایی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

بازی با آلومینیوم چطور بود؟

متاسفانه برخی اوقات اشکالاتی به وجود می‌آید که روی عملکرد فوتبالی درون زمین تاثیر می‌گذارد. متاسفانه کنار زمین و حواشی بیشتر از هر چیزی در زمین تاثیرش را می‌گذارد. البته از قبل هم وجود داشت و هر چه پیش رفتیم انتظار این بود که کمتر شود اما این اتفاق رخ نداد و بیشتر هم شد.

نقش داور در رقم خوردن این نتیجه چه تاثیری داشت؟

قضاوت ها باید با دقت بیشتری انجام شود چون این امتیازات سرونوشت ساز است. می‌گویند var بیاید درست می‌شود اما این سیستم کمی تاثیر دارد نه خیلی. اتفاقات کنار خط متاسفانه باعث می شود تا داور هم نتواند با تمرکز کافی قضاوت کند.

شرایط فعلی جدول کار پرسپولیس را برای قهرمانی سخت کرده است، نظر شما چیست؟

درست است و هر چه بیشتر به انتهای لیگ نزدیک می‌شویم تیم ها برای امتیاز گرفتن تلاش مضاعف می‌کنند. باید شرایط درست شود تا هم بازیکنان با تمرکز بیشتری در زمین حاضر شوند و هم داوری‌ها بهتر شوند. قطعا شانس اصلی قهرمانی پرسپولیس است. لیگ یک ماراتن است که برای همه بالا و پایین دارد. همانطور که پرسپولیس بالا و پایین داشته، رقبا هم دارند. شک نکنید پرسپولیس به صدر باز خواهد گشت.

یعنی امید دارید که این داوری‌ها درست شود؟

اشتباهات از قدیم بوده تا الان حل شده؟ پرسپولیس همیشه با این مشکل مواجه بوده است. خودمان باید انقدر خوب باشیم که دیگر این اشتباهات در نتیجه گیری ما تاثیر نگذارد.

خط حمله پرسپولیس با رفتن لوکادیا دچار مشکل شد، شما هم چنین عقیده‌ای دارید؟

خب لوکادیا کیفیتش را نشان داد. نمی‌شود منکر این موضوع شد اما امیدوارم مهاجم جدید هم بتواند زود با تیم هماهنگ شود. از طرفی شیبخ دیاباته هم بازیکن بدی نیست اما مصدومیت بد موقع او را از شرایط ایده آل دور کرده است. اگر به او کمک شود، می تواند روزهای خوبی را پشت سر بگذارد.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *