بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

یوونتوس امیدوار به لغو رای کسر 15 امتیاز ؛ مدارک جدید پیدا شد

درخواست تجدید نظر باشگاه یوونتوس برای بازگرداندن 15 امتیاز کسر شده با مدارک مستند

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۰:۱۸
یوونتوس

یوونتوس اعلام کرد که علیه رای کسر 15 امتیاز از تیم فوتبال این باشگاه درخواست تجدید نظر خواهد کرد. ظاهرا این باشگاه مدارک جدیدی پیدا کرده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

باشگاه یوونتوس مدعی شد که مدارکی دارد که می‌تواند منجر به حذف رای کسر 15 امتیاز شود.

به گزارش پارس فوتبال، یوونتوس اعلام کرد که علیه رای کسر 15 امتیاز از تیم فوتبال این باشگاه در سری آ درخواست تجدید نظر خواهد کرد. این باشگاه مدعی شده که که اسناد و دلایل ارائه شده توسط دادگاه استیناف FIGC دارای نقص آشکار بوده و از نظر قانونی بی اساس است.

در بخشی از بیانیه بیانکونری آمده است که باشگاه یوونتوس و تیم حقوقی آن، پرونده دادگاه استیناف فدرال را به دقت تجزیه و تحلیل می کند.

این باشگاه در بخش دیگری از بیانیه خود مدعی شد که اعتبار دلایل ارائه شده توسط یوونتوس با قاطعیت تایید خواهد شد، البته با احترام به نهادهایی که آن را صادر کرده اند.

دادستانی فدراسیون فوتبال ایتالیا در حالی یوونتوس را به خاطر پرونده فساد مالی یوونتوس به کسر 15 امتیاز محکوم کرده که پرونده جدیدی نیز برای این باشگاه در راه است.

سند ارائه شده توسط FIGC نشان می دهد که این باشگاه و برخی از مدیران فعلی و سابق آن چگونه به طور سیستماتیک از تورم های نقل و انتقالاتی مصنوعی برای متعادل کردن حساب ها استفاده کرده اند. این باشگاه سی روز فرصت دارد تا به رای صادر شده اعتراض کند.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *