بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

بلیت وی‌آی‌پی پرسپولیس، نصف قیمت استقلال! + سند

بلیت قسمت ویژه ورزشگاه آزادی برای دیدار پرسپولیس و آلومینیوم به ارزش 500 هزار تومان

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۶:۱۵
پرسپولیس و استقلال

بلیت ارزان‌تر بازی پرسپولیس نسبت به دیدار استقلال، سؤالاتی را در ذهن طرفداران فوتبال ایجاد کرده است. در واقع قیمتش نصف است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بلیت ارزان‌تر بازی پرسپولیس نسبت به دیدار استقلال، سؤالاتی را در ذهن طرفداران فوتبال ایجاد کرده است.

به گزارش پارس فوتبال، دیدار این هفته پرسپولیس و آلومینیوم در ورزشگاه آزادی و در حالی برگزار می‌شود که 4204 بلیت برای فروش در اختیار هواداران پرسپولیس قرار گرفته است. قیمت بلیت نیز برای جایگاه ویژه 500هزار تومان، روبروی جایگاه 150هزار تومان و پشت دروازه 50هزار تومان عنوان شده است.

این در حالی است که در بازی قبلی به میزبانی استقلال، بلیت جایگاه ویژه یک میلیون تومان بود و هواداران برای خرید بلیت روبروی جایگاه 200هزار تومان و پشت دروازه 100هزار تومان هزینه کردند.

حالا کاهش قیمت بلیت در یک هفته در استادیوم آزادی، سؤالاتی را برای هواداران استقلال ایجاد کرده. اما نکته مهم این است که باشگاه وظیفه تعیین قیمت بلیت را بر عهده دارد و طبیعتا در این خصوص مسئولیتی متوجه نهادهای برگزارکننده نیست.

پرسپولیس و استقلال

البته فروش حداقلی تعداد بلیت باعث می‌شود تا درآمد باشگاه کاهش یابد و به عنوان مثال اگر پرسپولیس 5هزار بلیت با متوسط قیمت 120هزار تومان هم به فروش برساند، ششصدمیلیون تومان در مجموع درآمدزایی خواهد کرد که حدود نیمی از این رقم به باشگاه خواهد رسید.

به عبارتی، باتوجه به بسته شدن طبقه دوم ورزشگاه آزادی، حدود 30هزار عدد صندلی‌های ورزشگاه در دسترس است که با تصمیم مسئولان ذی‌ربط، 30درصد بلیت فروشی باید انجام شود، اما بررسی وبسایت مربوطه نشان می‌دهد کمتر از پنج‌هزار بلیت برای خرید در دسترس است.

پرسپولیس و استقلال

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *