بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

جانشین سیاوش یزدانی، بازیکن خارجی در پست 10

احتمال جذب یک بازیکن خارجی در استقلال پس از جدایی سیاوش یزدانی

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱ | ۹:۰۴
سیاوش یزدانی

استقلال در روزهای آینده یک بازیکن جدید به ترکیب اضافه خواهد کرد. این تیم به تازگی قرارداد سیاوش یزدانی را یک طرفه فسخ کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

استقلال در روزهای آینده یک بازیکن جدید به ترکیب اضافه خواهد کرد. این تیم به تازگی قرارداد سیاوش یزدانی را یک طرفه فسخ کرد.

به گزارش پارس فوتبال، در آخرین ساعات نقل و انتقالات زمانی که سیاوش یزدانی حاضر نشد، برای فسخ قرارداد خود به دفتر باشگاه مراجعه کند، باشگاه قرارداد این بازیکن را به صورت یک طرفه فسخ کرد. این بدین معنی است که استقلال در روزهای آتی می تواند، یک بازیکن آزاد با استفاده از سهمیه فیفا وارد لیست کند. سیاوش یزدانی هم از آنجایی که قراردادش در بازه زمانی پنجره زمستانی فسخ شد، می تواند به عنوان بازیکن آزاد راهی تیم جدید شود که احتمالا سپاهان خواهد بود.

پیش بینی ها بر این بود که احتمالا کاوه رضایی جانشین سیاوش یزدانی شد که شب گذشته زمزمه های فسخ قرارداد او با تراکتور هم وجود داشت. به خصوص که همراه تیم راهی اصفهان نشده است اما واقعیت این است که باشگاه در تلاش برای اضافه کردن یک بازیکن خارجی به ترکیب است. یک بازیکن در پست شماره 10. استقلال هافبک های خوب و باتجربه ای در ترکیب دارد، اما ریکاردو ساپینتو به دنبال هافبکی رونده و پاسور شبیه آلوز تراکتور است که به ترکیب اضافه کند و تا اکنون لیست چند بازیکن خارجی را تحویل باشگاه داده است. با راحت شدن خیال استقلال از باز شدن پنجره و هم چنین جا باز کردن در لیست در روزهای آتی یک بازیکن خارجی جدید همان طور که اشاره شد، در پست 10 به ترکیب تیم آبی اضافه خواهد شد.

به واقع بازیکن جدیدی که به تیم استقلال اضافه می شود، ایرانی نیست. استقلال در حال حاضر سه خارجی در ترکیب دارد که یکی آسیایی است و بر اساس قانون یک بازیکن خارجی از اروپا یا دیگر قاره ها جز آسیا می تواند به ترکیب اضافه کند.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *