بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

افسوس ستاره فرانسه پس از یک ماه ادامه دارد

رندل کولو موآنی : خاطره آن توپی که گل نکردم، همه عمر با من می‌ماند

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۱ | ۱۷:۳۴
رندال کولو موآنی

رندل کولو موآنی مهاجم تیم ملی فرانسه می گوید همچنان به آن موقعیتی که در ثانیه های پایانی فینال جام جهانی از دست داد، فکر می کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

رندال کولو موآنی مهاجم تیم ملی فرانسه می گوید همچنان به آن موقعیتی که در ثانیه های پایانی فینال جام جهانی از دست داد، فکر می کند.

به گزارش پارس فوتبال، زیباترین فینال تاریخ جام جهانی؛ گزاف نیست اگر این لقب را به فینال هیجان انگیز و فوق العاده یک ماه پیش آرژانتین-فرانسه بدهیم. دیداری سراسر شور و حرارت و هیجان که در نهایت در ضربات پنالتی به سود تیم ملی آرژانتین به پایان رسید تا رویای لیونل مسی در آخرین جام جهانی اش محقق شود.

در ثانیه های پایانی وقت اضافه دوم، رندال کولو موآنی یک فرصت بزرگ را از دست داد. ستاره 24 ساله فرانسه در مصافی تک به تک با امیلیانو مارتینز، دروازه بان آرژانتین، توپ را به پای او کوبید که البته مهار دیبو نیز در نوع خود خیره کننده بود.

رندال کولو موآنی که برای آینتراخت فرانکفورت بازی می کند، می گوید خاطره تلخ آن توپی که از دست داد برای همه عمر با او خواهد ماند. او به اسکای اسپورتس آلمان گفت:

تمام عمر آن لحظه با من خواهد ماند. خاطره توپی که گل نکردم، هرگز از ذهنم نخواهد رفت و بخشی از وجودم شده است، ولی باید به زندگی ادامه داد. هر مهاجمی در طول فوتبالش شانس های گلزنی زیادی را از دست می دهد و ممکن است در یک بازی بزرگ مثل فینال جام جهانی موقعیت های خوبی را خراب کنید و این بخشی از فوتبال است. نمی توانم سرم را پایین بگیرم و تسلیم شوم. باید ادامه دهم و مبارزه کنم.

موآنی ادامه داد:

بازی در فینال اتفاقی باورنکردنی و غرور انگیز بود و علی‌رغم باخت، افتخار می کنم توانستم برای تیم ملی کشورم بازی کنم. ما تا پایان جنگیدیم و کسی نمی تواند بگوید که برای قهرمانی تلاش نکردیم.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *