بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

هیچ بازیکنی از استقلال درخواست جدایی نداده است

همه بازیکنان استقلال راضی از حضور در این تیم در میانه فصل

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ دی ۱۴۰۱ | ۱۰:۵۸
همه بازیکنان استقلال راضی از حضور در این تیم در میانه فصل

پنجره زمستانی فوتبال ایران باز شده است. نکته جالب توجه در این بین این است که هیچ بازیکنی از استقلال درخواست جدایی نداده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پنجره زمستانی فوتبال ایران باز شده است و تیم ها تا 13 بهمن فرصت خواهند داشت، نسبت به جذب بازیکنان جدید اقدام کنند. نکته جالب توجه در این بین این است که هیچ بازیکنی از استقلال درخواست جدایی نداده است.

به گزارش پارس فوتبال، فعالیت تیم ها در پنجره زمستانی به مراتب کمتر از پنجره تابستانی خواهد بود، به این خاطر که کمتر تیمی حاضر به فسخ قرارداد بازیکن تاثیر گذار و یا صدور رضایتنامه قرضی برای او می شود. با این حال بازیکنان برخی از تیم ها سعی می کنند، به دلیل نیمکت نشینی با فسخ قرارداد راهی تیم های جدید شوند.

در روزهای اخیر سامان نریمان جهان قرارداد خود را با تیم نفت مسجد سلیمان فسخ کرده است. والنتینو یوئل بازیکن تیم آلومینیوم اراک قرضی راهی تیم ام صلال قطر شده است. رضا یزدان دوست در تفاهم نامه دو جانبه از تیم تراکتور جدا شد و به نظر می رسد محمد نژاد مهدی مدافع تیم سپاهان هم در تلاش است، به تیمی برود که بازی کند.

نکته جالب توجه در این بین این است که هیچ بازیکنی از استقلال درخواست جدایی نداده است. پیش تر این طور گفته شد برخی از بازیکنان اسمی استقلال به دلیل نیمکت نشینی در تلاش برای جدایی هستند و با فرا رسیدن پنجره زمستانی درخواست خود را برای جدایی ارایه می دهند اما تا به امروز بازیکنی از تیم استقلال به باشگاه مراجعه نکرده و خواستار دریافت رضایتنامه اش نشده است. در این صورت استقلال در صورت جذب بازیکن جدید باید بازیکن از لیست خارج کند به این خاطر که لیست تیم پر است.

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *