بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

درخواست جدید خارجی ها از باشگاه پرسپولیس

خارجی‌های پرسپولیس به دنبال واحد مسکونی اختصاصی

نویسنده : Parsfootball Instagram Service
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ | ۱۶:۱۴
پرسپولیس

ظاهرا مدافع گرجستانی پرسپولیس از باشگاه خواسته تا یک واحد مسکونی در منطقه زعفرانیه برایش فراهم کنند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در یکی دو ماه گذشته مربیان خارجی قرمزها بالاخره با پیگیری مدیران پرسپولیس صاحب منزل مسکونی شدند، حالا مدیران این باشگاه قصد دارد برای گئورگی گولسیانی خانه بگیرند تا او هم با زندگی در هتل خداحافظی کند و بتواند خانواده خود را در ایران ساکن کند.

با توجه به اینکه گولسیانی دارای یک خانواده پرجمعیت‌ در قیاس با سایر بازیکنان خارجی قرمزها است و پیش از این نیز خود درخواست حل مشکل سکونتش را به مدیران باشگاه ارائه کرده بود قرار است این شرایط برای این مدافع به زودی فراهم شود تا بتواند خانواده‌اش را از گرجستان به تهران بیاورد.

جالب آن که باشگاه پرسپولیس تاکنون چند آپارتمان مسکونی مناسب را به گئورگی گولسیانی نشان داده بود که ظاهراً مورد پسند قرار نگرفت تا در نهایت یک واحد شیک در منطقه خوش آب و هوای زعفرانیه تهران از سوی این بازیکن پذیرفته شود!

قرار است گئورگی گولسیانی به زودی خانواده‌اش را به تهران بیاورد تا از تنهایی درآید. یحیی گل محمدی نیز از باشگاه خواسته است مقدمات رفاه مدافع فیکس تیمش را فراهم کنند.

خبر تکمیلی آن که یک بازیکن خارجی دیگر هم پس از شنیدن داستان گئورگی خواستار اجاره آپارتمان مسکونی شده است. در حال حاضر یورگن لوکادیا و شیخ دیاباته در هتل زندگی می‌کنند و مهاجم هلندی اما به باشگاه گفته است که برای او منزل مسکونی مناسبی پیدا کنند.

ظاهرا یورگن لوکادیا برخلاف شیخ دیاباته از زندگی در هتل خسته شده و اعلام کرده که دوست دارد در آپارتمان شخصی زندگی کند. برهمین اساس باشگاه پرسپولیس در صدد پیدا کردن منزل مسکونی مناسبی برای بهترین مهاجم خود است که یحیی گل محمدی به ساق‌های او امید زیادی در فصل جاری بسته است.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *