بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

کنایه سنگین اسطوره پرسپولیس به تیم ملی فوتبال ایران

محمود کلهر : متأسفانه افراد متخصص در این فوتبال حضور ندارند و این باعث می‌ شود پیشرفت نکنیم

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ | ۱۳:۰۷
محمود کلهر پیشکسوت پرسپولیس درباره تیم ملی صحبت کرد

محمود کلهر پیشکسوت پرسپولیس گفت : امیدوارم در نهایت بهترین تصمیم برای تیم ملی گرفته شود، ولی متأسفانه افراد متخصص در این فوتبال حضور ندارند و این باعث می‌شود که پیشرفت نکنیم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

محمود کلهر پیشکسوت پرسپولیس درباره عدم نتیجه‌گیری تیم ملی در جام جهانی 2022 و بحث‌هایی که پیرامون ماندن یا جدایی کی‌روش به وجود آمده است، اظهار داشت:

وقتی ما این مربی را آوردیم طبیعتاً خیلی‌ها انتظار داشتند که نتیجه بگیریم و به دور حذفی صعود کنیم، ولی این اتفاق رخ نداد. نگاهی به عملکرد کی‌روش نشان می‌دهد که او کارنامه موفقی در تیم ملی نداشت و طبیعتاً خیلی‌ها انتظار دارند که تغییراتی در کادر فنی تیم ملی ایجاد شود.

هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه خاطر نشان کرد:

متأسفانه در فوتبال ما زیاد تصمیمات اشتباه گرفته می‌شود و پست‌های کلیدی در اختیار افرادی قرار می‌گیرد که نمی‌توانند تصمیم درستی بگیرند. ما قبل از جام جهانی هم در رده مدیریتی و کادر فنی با تغییرات گسترده‌ای مواجه شدیم و این مشخص بود که نمی‌توانیم موفق باشیم. این در حالی است که در گروه نسبتاً خوبی قرار گرفته بودیم و شانس صعود به مرحله حذفی را داشتیم. وقتی برنامه‌ریزی خوبی وجود نداشته باشد طبیعتاً نتیجه هم در پی نخواهد داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تمدید قرارداد با کی‌روش تصمیم درستی است یا خیر، گفت:

نمی‌دانم چرا در تیم ملی به مربیان خودمان فرصت نمی‌دهیم و چرا فکر می‌کنیم مربیان ایرانی ضعیف هستند؟ واقعاً اگر در جام جهانی یک مربی ایرانی روی نیمکت تیم ملی می‌نشست چه اتفاقی رخ می‌داد؟ شما دیدید که ما در جام جهانی پیرترین تیم بودیم این در حالی است که کاپیتان آمریکا 23 سال سن داشت، ولی جوان‌ترین بازیکن ما 24 ساله بود. امیدوارم در نهایت بهترین تصمیم برای تیم ملی گرفته شود، ولی متأسفانه افراد متخصص در این فوتبال حضور ندارند و این باعث می‌شود که پیشرفت نکنیم.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *