بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

متلک آتشین اسطوره پرسپولیس به سرمربی تیم ملی فوتبال ایران

علیرضا محمد : کارلوس کی‌ روش فوتبال ترسو را ارائه می‌ دهد

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ | ۱۳:۵۲
علیرضا محمد پیشکسوت پرسپولیس درباره این تیم صحبت کرد

علیرضا محمد پیشکسوت پرسپولیس گفت : شک نکنید با زد و بند کارلوس کی‌ روش را آوردند و باز هم سعی دارند او را که ابداع کننده فوتبال ترسو است، حفظ کنند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

علیرضا محمد پیشکسوت پرسپولیس درباره عملکرد ضعیف تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت:

آیا واقعاً تیم ملی در جام جهانی نتیجه خوبی گرفته است؟ منظور از نتیجه خوب چیست؟ مشخص است که باخت پر گل و مفتضحانه مقابل انگلیس و عدم صعود به یک هشتم رقابت‌ها، نتیجه‌ی خوبی نیست. از قبل هم مشخص بود که تیم‌های ولز و آمریکا ضعیف‌ترین‌ها در گروه B هستند. در حالی که قرار بود با یک تساوی برای نخستین بار از گروه‌مان صعود کنیم، به راحتی بازی با آمریکا را واگذار کردیم.

وی افزود:

کی‌روش سه دوره با ایران در جام جهانی حاضر بوده، آیا موفق شد تیم را به مرحله بعد ببرد؟ آیا توانست تیم ایران را قهرمان آسیا کند؟ نتایج خوب را ژاپن گرفت که توانست دو تیم قدرتمند و قهرمان جهان را شکست دهد و به دور بعد صعود کرد. کره‌جنوبی هم با مغلوب کردن پرتغال نتایج مطلوبی در جام جهانی گرفت. با صعود نکردن تیم ملی به مرحله یک هشتم نهایی فقط حسرت برای همه فوتبالدوستان باقی ماند.

کارشناس فوتبال در مورد دیدار ایران و آمریکا عنوان کرد:

تیم ملی مقابل آمریکا حرفی برای گفتن نداشت و در نیمه اول بسیار ضعیف بازی کرد. در نیمه دوم هم آنچنان تاکتیک مناسبی از سوی کی‌روش اتخاذ نشد و بسیار ترسو بازی کردیم. چرا بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران بازی که مقابل ولز انجام دادند، برابر آمریکا از خود به نمایش نگذاشتند؟

وی ادامه داد:

استراتژی ایران مقابل آمریکا از ابتدا دفاعی بود و کی‌روش جلوی تیم را گرفته بود. تیم ملی ایران همیشه یک تیم تهاجمی بوده و باید به حریفان خود فشار بیاورد، اما کی‌روش با سیستم دفاعی خود باعث شده تا تیمی ترسو و تدافعی داشته باشیم.

پیشکسوت فوتبال با بیان اینکه کی‌روش با لجبازی از خلیل‌زاده و کنعانی‌زادگان استفاده نکرد، تاکید کرد:

خلیل‌زاده و کنعانی‌زادگان در مسابقات مقدماتی جام جهانی در پست خط دفاعی تیم ملی حضور داشتند و باعث صعود راحت تیم به جام جهانی شدند، چطور ممکن است که از ترکیب این دو مدافع خوب در جام جهانی استفاده نکند. به طور حتم کی‌روش با لجبازی از این دو بازیکن استفاده نکرد.

محمد در‌ پایان خاطرنشان کرد:

اگر اسکوچیچ مقابل انگلیس ۶ گل دریافت می‌کرد، او را آویزان می‌کردند و بلافاصله او را برکنار می‌کردند. اما کی‌روش بعد از شکست سنگین فرصت پیدا کرد تا دوباره روی نیمکت تیم ملی بنشیند. اسکوچیچ خیلی راحت‌تر از دوره‌های گذشته مسابقات مقدماتی، تیم ملی ایران را به جام جهانی برد، اما به او فرصت ندادند تیمی که خودش به جام جهانی برده را هدایت کند. شک نکنید با زد و بند کی‌روش را آوردند و باز هم سعی دارند او را که ابداع کننده فوتبال ترسو است، حفظ کنند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *