بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

کنایه آتشین اسطوره پرسپولیس به کارلوس کی روش

حمید درخشان : در جام جهانی قبلی کارلوس کی‌ روش و تیمش با برنامه‌ تر بودند

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ | ۱۸:۴۳
حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس درباره تیم ملی صحبت کرد

حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس گفت : قطعا کارلوس کی‌ روش برای موفقیت تیم ملی تلاش‌ کرد اما مقابل انگلیس و آمریکا موفق نبودیم و فوتبال باکیفیتی به نمایش نگذاشتیم و معتقدم که در جام جهانی قبلی کی‌روش و تیمش با برنامه‌تر بودند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس در خصوص دیدار ایران مقابل آمریکا و عدم صعود از مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر، اظهار داشت:

ما بعد از اینکه در بازی با ولز توانستیم برگردیم و نتیجه خوبی بگیریم این انتظار را هم داشتیم که ملی‌پوشان با روحیه خوبی به مصاف آمریکا بروند و با ارائه یک بازی خوب صعودمان را قطعی کنیم اما در نیمه اول سومین بازی‌مان خوب عمل نکردیم و برنامه تاکتیکی خاصی نداشتیم. آمریکا از جناح راست بارها به سمت دروازه ما حمله کرد و روی یک موقعیت به گل رسید.

وی ادامه داد:

در نیمه دوم اما بازیکنان ایران با روحیه و انگیزه بیشتری به زمین آمدند و کادر فنی تعویض‌هایی انجام داد که نشان از بازی رو به جلو ایران داشت و بازیکنان می‌خواستند که حداقل یک گل به ثمر برسانند اما نکته قابل تامل این بود که ما به هیچ‌وجه نتوانستیم مهدی طارمی را به عنوان مهاجم نوک صاحب توپ و موقعیت کنیم. بازیکنانی مثل رضاییان و حاج‌صفی که در کناره‌ها بازی می‌کردند نتوانستند در بازی رو به جلو موفق باشند، فقط زمانی که جلالی به زمین آمد توانست سمت چپ ما را قوت ببخشد و بازی خوبی کرد اما باز نتوانستیم موقعیتی ایجاد کنیم.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال افزود:

‌آمریکا چون به برد نیاز داشت در نیمه اول خیلی خوب حمله کرد و در یک صحنه از اشتباه بازیکنان ما نهایت استفاده را برد و به گل رسید و بعد از آن هم نیمه اول را مدیریت کرد، آنها در نیمه دوم تاکتیک‌شان را عوض کردند و یک بازی دفاعی را در دستور کار قرار دادند و با تجمع در یک‌سوم دفاعی خودشان عملا فضا را برای بازیکنان ما بستند و در نهایت موفق هم شدند.

وی در پایان خصوص عملکرد کی‌روش در جام جهانی 2022 قطر گفت:

قطعا کی‌روش برای موفقیت تیم ملی تلاش‌ کرد اما مقابل انگلیس و آمریکا موفق نبودیم و فوتبال باکیفیتی به نمایش نگذاشتیم. معتقدم که در جام جهانی قبلی کی‌روش و تیمش با برنامه‌تر بودند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *