بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

توضیح آنیلی درباره استعفایش از حضور در یوونتوس

آندره‌آ آنیلی : استفعا دادیم چون دیگر اتحادی نبود

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ | ۱۰:۱۷
آندره‌آ آنیلی

آندره‌آ آنیلی رییس باشگاه یوونتوس، با انتشار پیامی اعلام کرد که چاره‌ای جز استعفا برای هئیت مدیره این باشگاه نمانده بود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

آندره‌آ آنیلی رییس باشگاه یوونتوس، با انتشار پیامی اعلام کرد که چاره‌ای جز استعفا برای هئیت مدیره این باشگاه نمانده بود.

به گزارش پارس فوتبال، هئیت مدیره باشگاه یوونتوس ساعاتی قبل به صورت دسته جمعی از سمت‌شان استعفا کردند و در این بین نام آنیلی نیز دیده می‌شود.

این خبر شوک بزرگی به این باشگاه و به فوتبال ایتالیا وارد کرد. در بین افرادی که این نامه استعفا را امضا کرده‌اند نام پاول ندود نیز دیده می‌شود.

دادستانی تورین در حال انجام تحقیق درباره فساد مالی و دست بردن در حسابرسی‌های این باشگاه از سوی مدیران یووه است و این موضوع موجی از انتقاد و اعتراض نسبت به آنها را به همراه داشت.

آندره‌آ آنیلی پس از انتشار خبر استعفای دسته جمعی نامه‌ای را خطاب به کارمندان این باشگاه منتشر کرد که در آن به دستاوردهایش از زمان حضور در این باشگاه اشاره داشت. او همچنین تاکید کرد که همچنان به پروژه سوپرلیگ اروپا باور دارد.

در بخشی از این نامه آمده است:

کسانی که افتخار پوشیدن پیراهن یوونتوس و کار کردن در این تیم را داشته‌اند به خوبی می‌دانند که یوونتوس یکی از بزرگترین باشگاه‌های دنیاست و کسانی که برای این باشگاه بازی یا کار کرده‌اند می‌دانند که این نتایج به لطف تلاش کل تیم به دست آمده است.

برنابئو، اولدترافورد، آلیانز آرنا، وستفالن، سن سیرو، نوکمپ، وقتی متحد بودیم به هرجایی رفتیم و از هیچکس ترسی نداشتیم. وقتی تیم متحد نباشد، رقبا می‌توانند به شما ضربه بزنند. حالا ما با لحظات حساسی روبرو هستیم و این اتحاد از دست رفته است. بهتر است همه با هم برویم و کار را به تیم جدیدی بسپاریم تا شرایط را تغییر دهد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *