بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

اقدام قشنگ طرفداران آلمان پس از تساوی برابر اسپانیا + عکس

تشویق شدید هواداران تیم ملی آلمان پس از تساوی این تیم برابر اسپانیا

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ | ۱۰:۰۰
تشویق شدید هواداران تیم ملی آلمان پس از تساوی این تیم برابر اسپانیا

هواداران تیم ملی آلمان بعد از تساوی مقابل اسپانیا با وجود این که نتیجه دلخواه خود را روی اسکوربورد نمی‌دیدند، شاگردان فلیک را تشویق کردند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

هواداران تیم ملی آلمان بعد از تساوی مقابل تیم ملی اسپانیا با وجود این که نتیجه دلخواه خود را روی اسکوربورد نمی‌دیدند، شاگردان فلیک را تشویق کردند.

به گزارش پارس فوتبال، شکست مقابل ژاپن در گام نخست آن چیزی نبود که هواداران فوتبال در آلمان انتظارش را داشتند. آنها به صعود راحت از دور گروهی عادت کرده و در مورد حریفان دور حذفی بحث می‌کردند که این باخت غیرمنتظره را متحمل شدند.

فلیک نیز در پایان نزد شاگردانش رفت و به آنها خسته نباشید گفت. او خوشحال بود که حداقل از شکست دوم فرار کرده تا نمایش ضعیف تیمش به فاجعه میل نکند.

در بازی با اسپانیا انتظار می رفت که آلمان برای جبران به میدان رفته و حتما هر سه امتیاز را کسب کند ولی با کلی تلاش و البته کمی خوش‌شانسی، یک مساوی لحظه آخری نصیب این تیم شد. شاگردان فلیک حالا از دو بازی یک امتیاز دارند و به عنوان تیم آخر گروه، برای صعود به اما و اگرها متوسل شده‌اند.

شرایط فعلی، قطعا آن چیزی نیست که آلمانی‌ها انتظارش را داشتند؛ این بدترین شروع تاریخ فوتبال آلمان در جام جهانی است. ژرمن‌ها تاکنون در هیچ دوره‌ای از جام، بعد از دو بازی دور گروهی تنها یک امتیاز نداشتند. با این وجود شاهد تشویق شاگردان فلیک توسط هواداران حاضر روی سکوهای ورزشگاه البیت بودیم.

تشویق شدید هواداران تیم ملی آلمان پس از تساوی این تیم برابر اسپانیا

این برای اولین بار در تاریخ است که تیم ملی آلمان در دو دیدار نخست خود در جام جهانی موفق به کسب برد نمی‌شود.

گل دقایق واپسین فولکروگ (83) آلمان را از شکست مقابل اسپانیا نجات داد؛ این شکست برابر بود با پایان زودهنگام کار آلمان در مسابقات که تراژدی بزرگی را موجب می‌شد اما در روز دوم همه چیز به نفع این تیم بود. هم ژاپن به کاستاریکا باخت و هم آلمان مقابل اسپانیا مساوی شد تا هواداران آلمانی با وجود تک امتیازی بودن و بدترین شروع تاریخ، در پایان بازی امیدوارانه اعضای تیم را مورد تشویق قرار دهند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *