بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

برنامه ایران پیش از دیدار با آمریکا چیست؟

جلسه تمرینی امروز ظهر تیم ملی ایران در فاصله 2 روز تا جدال با آمریکا

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ | ۱۰:۱۶
جلسه تمرینی امروز ظهر تیم ملی ایران در فاصله 2 روز تا جدال با آمریکا

شاگردان کی‌روش در تیم ملی ایران امروز و در فاصله دو روز تا بازی حساس با تیم ملی آمریکا، یک جلسه تمرینی برگزار خواهند کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

شاگردان کی‌روش در تیم ملی ایران امروز و در فاصله دو روز تا بازی حساس با تیم ملی آمریکا، یک جلسه تمرینی برگزار خواهند کرد.

به گزارش پارس فوتبال، تیم ملی ایران با پیروزی دو بر صفر مقابل ولز شانس بالایی برای صعود از مرحله گروهی پیدا کرد. با توجه به نتایجی که در این گروه تا به اینجای کار کسب شده، هر چهار تیم در روز آخر شانس صعود دارند و این به حساسیت های بازی ایران و امریکا افزوده است. شاگردان کی‌روش که از روز گذشته تمرینات خود را برای این دیدار آغاز کرده‌اند، امروز نیز یک جلسه تمرینی دیگر برگزار خواهند کرد.

تمرین امروز (یکشنبه) فوتبالیست های تیم ملی ایران از ساعت 17 در کمپ الریان آغاز خواهد شد. طبق قوانین مسابقات و مثل دیگر تمرینات تیم ملی، خبرنگاران در یک ربع نخست می توانند در محل تمرین حضور یافته و برای رسانه های خود خبر تهیه کنند.

ایران فردا آخرین تمرین خود را برای رویارویی با امریکا برگزار خواهد کرد. در این روز همچنین نشست خبری سرمربی تیم ملی نیز برگزار خواهد شد تا همه چیز مهیای برگزاری یکی از حساس‌ترین بازی های تاریخ فوتبال ایران در جام جهانی باشد.

دیدار تیم های ایران و امریکا در چارچوب آخرین دیدار دور گروهی (گروه دوم) از ساعت 22:30 روز پنج شنبه هشتم آذر به صورت همزمان با دیدار انگلیس و ولز آغاز خواهد شد. ایران با سه امتیاز در رده دوم گروه حضور دارد و امریکا با دو امتیاز، سوم است. انگلیس و ولز نیز به ترتیب با چهار و یک امتیاز، اول و چهارم هستند.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *