بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

هشدار جدی خداداد عزیزی به کارلوس کی روش

خداداد عزیزی : مقابل تیم ملی فوتبال آمریکا کار سخت‌ تری از بازی با ولز داریم

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ | ۱۱:۲۳
خداداد عزیزی اسطوره فوتبال ایران درباره تیم ملی صحبت کرد

خداداد عزیزی اسطوره فوتبال ایران گفت : کار ما مقابل آمریکا به نسبت بازی با ولز به مراتب سخت‌تر است آمریکایی ها یک تیم زمینی و فیزیکی هستند و روی زمین خیلی خوب عمل می‌کنند در جنگ های تن به تن خوب عمل می‌کنند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

خداداد عزیزی اسطوره فوتبال ایران در خصوص دیدار تیم ملی ایران مقابل ولز اظهار داشت:

در این بازی تغییرات خوبی در ترکیب شاهد بودیم که نتیجه داد و همانطور که گفته بودم اشتباه در چینش بازیکنان مقابل انگلیس باعث شده بود آن نتیجه رقم بخورد. خدا را شکر هم اشتباهات چینش ترکیب در این بازی درست شد و هم از لحاظ روحی و روانی با بازیکنان خوب کار کرده بودند و تیم آماده این بازی بود و عملکرد خوبی هم داشت.

وی افزود:

قبلاً هم گفتم انداختن تقصیر شکست انگلیس گردن حسینی و چشمی کار اشتباهی بود. حسینی روی گل‌ها مقصر نبود و چشمی هم مشکلش این بود که سرجای خودش بازی نمی‌کرد و دیدید که مقابل ولز هر دو عملکرد خوبی داشتند. بازی دادن به این دو بازیکن هوشمندی کی‌روش بود و به نوعی فشار را هم از روی آنها برداشت و خدا را شکر که نتیجه داد.

پیشکسوت فوتبال در مورد شانس صعود ایران عنوان کرد:

به نظرم تساوی انگلیس و آمریکا برای ما خوب بود چون حالا انگلیس مقابل ولز به برد نیاز دارد و از این طرف ما با یک تساوی هم مقابل آمریکا می‌توانیم راهی دور بعد شویم و به نظرم شانس زیادی برای صعود داریم به شرط اینکه از اتفاقات بازی با انگلیس و ولز درس بگیریم.

عزیزی در مورد دیدار ایران مقابل آمریکا هم گفت:

کار ما مقابل آمریکا به نسبت بازی با ولز به مراتب سخت‌تر است. آمریکایی ها یک تیم زمینی و فیزیکی هستند و روی زمین خیلی خوب عمل می‌کنند. در جنگ های تن به تن خوب عمل می‌کنند و کارمان واقعاً سخت است و نباید آنها را دست کم بگیریم ولی توانایی این را داریم که از این بازی امتیاز بگیریم و صعود کنیم و امیدوارم اگر شرایطش بود حتی بتوانیم با پیروزی از زمین خارج شویم.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *