بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

هت تریک گل های از راه دور ؛ روزبه شروع کرد ، مسی تکمیل کرد + عکس

3 گل از راه دور در جام جهانی 2022

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ | ۱۰:۰۷
3 گل از راه دور در جام جهانی 2022

در این دوره از جام جهانی 2022 تا کنون تنها سه گل از پشت محوطه جریمه به ثمر رسیده است. روزبه چشمی اولین آن ها را به ثمر رساند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در این دوره از جام جهانی 2022 تا کنون تنها سه گل از پشت محوطه جریمه به ثمر رسیده است.

به گزارش پارس فوتبال، آرژانتین شب گذشته با دو گل از سد مکزیک گذشت و زننده یکی از این گل‌ها لیونل مسی بود. ستاره البی‌سلسته که تک گل تیمش مقابل عربستان را هم زده بود، در بازی با مکزیک با یک شوت دیدنی از پشت محوطه جریمه دروازه حریف را باز کرد تا تعداد گل‌های خود در قطر را به دو و در مجموع جام جهانی به هشت برساند. این سومین گل جام‌جهانی از پشت محوطه جریمه نیز بود.

دور نخست مرحله گروهی جام جهانی بدون گل از پشت محوطه جریمه به پایان رسید تا اینکه روزبه چشمی توانست در بازی روز جمعه ایران و ولز صفر یاد شده را پاک کند. شوت زیبای چشمی که دور از دستان دروازه‌بان ولز به گل اول ایران تبدیل شد، اولین گل از پشت محوطه جریمه این جام بود. البته ساعتی بعد از این گل، گل دوم از پشت محوطه جریمه را شاهد بودیم.

کودی گاکپو در بازی هلند و اکوادور توانست دومین گل پشت محوطه این جام را به ثمر برساند. بازی های روز گذشته که انجام آنها، تعداد بازی‌های انجام شده در دور گروهی را به نصف رساند، یک مورد دیگر به گل‌های پشت محوطه جام اضافه کرد. این گل را لیونل مسی با یک شوت دیدنی وارد دروازه مکزیک کرد تا زمینه‌ساز برد مهم تیمش شود.

گفتنی است که تا اینجای کار طی 24 بازی در دور گروهی جام جهانی 2022 قطر، 57 گل از خط دروازه‌ها عبور کرده است. تنها 3 گل از این تعداد از پشت محوطه به ثمر رسیده که 5 درصد از کل گل‌ها را شامل می‌شود.

3 گل از راه دور در جام جهانی 2022

3 گل از راه دور در جام جهانی 2022

3 گل از راه دور در جام جهانی 2022


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *