بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

متلک سنگین اسطوره پرسپولیس به تیم ملی فوتبال آمریکا

بهروز سلطانی : تیم ملی فوتبال آمریکا را راحت شکست می‌ دهیم

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱ | ۱۹:۲۴
بهروز سلطانی پیشکسوت پرسپولیس درباره تیم ملی صحبت کرد

بهروز سلطانی پیشکسوت پرسپولیس گفت : اگر با سیستم بازی امروز مقابل آمریکا به میدان برویم، نتیجه می‌گیریم و ولز و آمریکا به تساوی رسیدند و باتوجه به این مساله باید بگویم آمریکا را راحت شکست می‌دهیم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بهروز سلطانی پیشکسوت پرسپولیس پس از پیروزی ۲ بر صفر ایران مقابل ولز اظهار کرد:

ما بازی بدی با انگلیس انجام داده بودیم و واقعا نگران شده بودیم. اکثر بازیکنان ولز هم در انگلیس بازی می‌کنند و همین مساله باعث نگرانی همه می‌شد اما به نظرم بازیکنان ما به خودشان آمدند و بسیار بازی زیبایی را به نمایش گذاشتند. آن چیزی که در توان‌شان بود را در زمین ارائه دادند و به نظر من می‌توانستند ۴ تا ۵ گل در این دیدار به ثمر برسانند. لذت فوتبال همین است که باور نمی‌کنید و فکرش را نمی‌کنید می‌توانستید گل‌های بیش‌تری هم به ولز بزنید. بازی بسیار زیبایی بود و توانستیم امیدواری بیش‌تری برای صعود به دست بیاوریم.

او ادامه داد:

روزبه چشمی بازی قبل خیلی بد بود اما در این دیدار گل زیبایی را به ثمر رساند. ما نباید تیم را تخریب کنید و در هر صورت باید به تشویق تیم بپردازیم. در بازی قبل حسینی روی گل‌ها مقصر نبود و هر دروازه‌بانی در دروازه بود، گل می‌خورد اما دیدید حسینی امروز چقدر خوب بازی کرد. یکی از عوامل پیروزی ما حسینی بود. همیشه دروازه‌بان تاثیر بسیار زیادی در پیروزی دارد. به جز یکی دو اشتباه کوچک، مقابل ولز در خط دفاع، هافبک و حمله هم بی نقص بودیم. حسینی در این بازی بهترین بازیکن ما بود و بعد از آن طارمی، حاج صفی و رضاییان را می‌توانم نام ببرم.

این پیشکسوت فوتبال اضافه کرد:

رامین رضاییان هم یکی از بهترین روزهای زندگی‌اش را ثبت کرد و این روز را فراموش نمی‌کند. ایران ۹۰ دقیقه بدون اشتباه و به نحو احسن بازی کرد. همه ما از این بازی لذت بردیم و مردم از این پیروزی‌ها خوشحال می‌شوند. این شادی به مردم تزریق شده است و از این بابت من هم بسیار خوشحالم.

او درباره بازی ایران و آمریکا گفت:

اگر با سیستم بازی امروز مقابل آمریکا به میدان برویم، نتیجه می‌گیریم. ولز و آمریکا به تساوی رسیدند و باتوجه به این مساله باید بگویم آمریکا را راحت شکست می‌دهیم. ما مقابل ستارگان ولز عالی بازی کردیم و رمزی و گرت بیل در زمین بی‌اثر شده بودند. ایرانی‌ها بسیار خوب بازیکنان ولز را از کار انداخته بودند و ما هم لذت بردیم.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *