بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

هشدار ترسناک اسطوره استقلال به کی روش

علی لطیفی : امیدوارم کارلوس کی‌ روش از اشتباهات بی‌ شمار درس بگیرد

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱ | ۱۳:۵۵
علی لطیفی پیشکسوت استقلال درباره تیم ملی صحبت کرد

علی لطیفی پیشکسوت استقلال گفت : انتقاد از تیم ملی در بازی با انگلیس زیاد است اما دو بازی دیگر در جام جهانی پیش رو داریم و امیدوارم کارلوس کی‌ روش از اشتباهات بی‌ شمار این مسابقه درس بگیرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

علی لطیفی پیشکسوت استقلال با اشاره به شکست سنگین تیم ملی مقابل انگلیس در دور گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت:

این یکی از بدترین نمایش‌های ایران در تمام سال‌های اخیر بود، فوتبالی دور از ذهن که باعث شد سنگین‌ترین شکست ایران در تمام ادوار تاریخ جام جهانی ثبت شود.

وی افزود:

ایران تاکتیک بدی را مقابل انگلیس انتخاب کرد، وقتی مقابل تیمی که تبحر خاصی در سانتر از جناحین دارد فرصت خلق موقعیت را می‌دهید به سختی مجازات خواهید شد.

بازیکن پیشین تیم‌ملی خاطرنشان کرد:

ترکیب ایران مقابل انگلیس عجیب بود، او نفراتی را به زمین فرستاد که باعث شد همه شگفت‌زده شوند، من دوست ندارم از بازیکن خاصی نام ببرم اما برخی از نفرات که در ترکیب ثابت تیم ملی به میدان رفتند نباید حتی در فهرست ۲۶ نفره قرار می‌گرفتند.

لطیفی تصریح کرد:

انتقاد از تیم ملی در بازی با انگلیس زیاد است اما دو بازی دیگر در جام جهانی پیش رو داریم و امیدوارم کارلوس کی‌ روش از اشتباهات بی‌شمار این مسابقه درس بگیرد.

وی تاکید کرد:

باید بازیکنان از زیر فشار روانی این بازی خارج شوند، باید مربیان تیم ملی آنها را از نظر روحی تقویت کنند تا با شرایطی متفاوت رودروی ولز قرار بگیرند.

بازیکن پیشین تیم‌ ملی در پایان گفت:

ولز فوتبالی شبیه به انگلیس دارد، آنها تیمی هستند که استانداردهای فوتبال را دارند، عمده نفرات آنها در لیگ برتر توپ می‌زنند و به نظر من تیم دوم انگلیس محسوب می‌شوند، باید مقابل این تیم تاکتیکی متفاوت را به اجرا گذاشت، تاکتیکی که دفاع مطلق نباشد، اگر بازیکنان خودشان باشند به طور حتم نتیجه بهتری خواهیم گرفت.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *