بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

اظهارنظر جالب پزشک مسی در آستانه دیدار آرژانتین و عربستان

پزشک لیونل مسی : دوست دارم آرژانتین بخاطر مصدوم نشدن مسی زود حذف شود

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ | ۱۱:۰۴
لیونل مسی

پزشک لیونل مسی می‌گوید آنقدر نگران ستاره آرژانتینی است که دوست دارد آلبی‌سلسته هر چه زودتر حذف شود تا مسی از احتمال یک مصدومیت شدید رهایی یابد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پزشک لیونل مسی می‌گوید آنقدر نگران ستاره آرژانتینی است که دوست دارد آلبی‌سلسته هر چه زودتر حذف شود تا مسی از احتمال یک مصدومیت شدید رهایی یابد.

به گزارش پارس فوتبال، جام جهانی یکی از معدود افتخاراتی است که لیونل مسی جای خالی‌اش را در مجموعه افتخارات خود احساس می‌کند. ابرستاره آرژانتینی امیدوار است امسال که می‌تواند آخرین دوره حضور او در این تورنمنت باشد با دست پر به خانه برگردد و ملت آرژانتین را خوشحال کند.

اما پزشک شخصی لئو مسی نظر دیگری دارد. دیه‌گو شوارتز‌اشتاین می‌گوید آنقدر نگران سلامت لئو و احتمال مصدومیت شدید او در قطر است که دوست دارد آرژانتین هر چه زودتر حذف شده و از دور رقابتها کنار برود.

تیم ملی آرژانتین در گروهی متشکل از عربستان سعودی، مکزیک و لهستان حضور دارد و به نظر می‌رسد بدون مشکل از این گروه صعود خواهد کرد.

شوارتز‌اشتاین از روزهای نوجوانی مسی مشغول درمان او بوده حتی در روزهایی که مسی با مشکل هورمون رشد مواجه بود. پزشک لیونل مسی البته دلیل دیگری برای خواسته عجیبش دارد و می‌گوید:

علاوه بر سلامت لئو من دلیل دیگری هم برای آرزوی حذف آرژانتین دارم. به عنوان هوادار فوتبال عاشق این هستم که آلبی‌سلسته را قهرمان ببینم ولی وقتی فکر می‌کنم دولت آرژانتین از قهرمانی به عنوان بهانه‌ای برای عالی نشان دادن وضع کشور استفاده می‌کند دوست دارم تیم ملی در همان مرحله اول حذف شود.

این صحبتهای پزشک مسی در حالی مطرح می‌شود که امروز تصاویری از مچ پای ورم کرده او در تمرین آلبی‌سلسته منتشر شد که آرژانتینی‌ها را به شدت نگران کرده است.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *