بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

کنایه آتشین اسطوره استقلال به کی روش + عکس

ستار همدانی : برخی بازیکنان به دلیل شرایط سنی خود نمی‌توانند مثل قبل بازدهی داشته باشند اما همچنان به آن‌ ها در تیم ملی ایران میدان داده می‌ شود

نویسنده : پارس فوتبال ParsFootball.Com
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ | ۱۳:۲۴
ستار همدانی پیشکسوت استقلال درباره تیم ملی صحبت کرد

ستار همدانی پیشکسوت استقلال گفت : نمی‌دانم خصلت بدی است یا بد اما یکی از خصلت‌های کی‌روش علاقه بی حد و حصر به یک بازیکن است که با سن بالا یا افت او را عوض نمی‌کند. برخی بازیکنان به دلیل شرایط سنی خود نمی‌توانند مثل قبل بازدهی داشته باشند

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ستار همدانی پیشکسوت استقلال می گوید شاگردان کارلوس کی روش در جام جهانی قطر باید سعی کنند با تجربه ای که از همکاری با این سرمربی پرتغالی دارند به گونه ای بازی کنند که حاصل آن نمایشی قابل توجه باشد.

وضعیت تیم ملی فوتبال ایران را چطور بررسی می‌کنید؟

این تیم ملی که هم اکنون در رقابت‌های جام جهانی حضور دارد، آن تیم ملی ۸ سال پیش که کی‌روش سرمربی‌اش بود، نیست. این تیم تفاوت زیادی با آن تیم ۸ سال پیش دارد، حتی بازیکنانی که با خود کی‌روش کار کردند، تجربیات گوناگونی در چند سال گذشته داشته‌اند. بازیکنانی در لیت تیم ملی حضور دارند که در سال‌های اخیر، رشد و پیشرفت زیادی در عرصه فوتبال دنیا داشته و طرز فکر آنها با گذشته فرق داشته است.

قبول دارید کی روش به بازیکنانی که در گذشته با آن‌ها همکاری داشت اعتماد بیشتری دارد؟

قرار گرفتن نفرات جدید برای اینکه یک تیم منظم و سازمان یافته درست کنید، کار آسانی نخواهد بود. کی‌روش یک اردوی ۱۰ روزه در اتریش و ۱۵ روز قبل از آغاز مسابقات جام جهانی فرصت داشته است. به لیست اسامی ۲۵ نفره حاضر در تیم ملی نگاه می‌کنید، بیشتر از کسانی که قبلاً با او کرده‌اند، استفاده می‌کند و نفرات جدید در این لیست محدود هستند.

نقاط قوت و ضعف تیم ملی را در کدام بخش‌ها بررسی می‌کنید؟

نقطه قوت این تیم تجربه بازیکنان است و لژیونرهایی چون طارمی و آزمون که در اروپا بازی می‌کنند. می‌گویند ساختار دفاعی ضعیف شده؟ نمی‌دانم خصلت بدی است یا بد اما یکی از خصلت‌های کی‌روش علاقه بی حد و حصر به یک بازیکن است که با سن بالا یا افت او را عوض نمی‌کند. برخی بازیکنان به دلیل شرایط سنی خود نمی‌توانند مثل قبل بازدهی داشته باشند اما همچنان به آن‌ها میدان داده می‌شود و به نظرم جوانگرایی چاره کار است.

به نظر شما امکان صعود از گروه برای ایران وجود دارد؟

ارکان و موارد زیادی وجود دارد که یک تیم در مسیر پیشرفت قرار گیرد، نظیر اینکه با چه امکاناتی بازیکنان ما رشد پیدا کرده‌اند. با این حال مهمترین چیزی که می‌توانم درباره فوتبال ایران در جام جهانی متصور باشم، این است که ملی‌پوشان مقابل تیم‌های قدرتمند گروه خود به خاطر نام ایران با تمام وجود بازی کنند.

ستار همدانی پیشکسوت استقلال درباره تیم ملی صحبت کرد


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *