بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

وعده قطعی فتح الله زاده به استقلالی های معترض

علی فتح الله زاده : 10 روز مانده به دربی 40 درصد پول می‌دهم

نویسنده : خبر گزاری پارس فوتبال دات کام
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ | ۱۷:۴۹
علی فتح الله زاده

علی فتح الله زاده مدیرعامل استقلال خطاب به بازیکنان این تیم وعده داد که تا 10 روز مانده به دربی دریافتی همه نفرات را به 40 درصد می‌رساند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

علی فتح الله زاده مدیرعامل استقلال خطاب به بازیکنان این تیم وعده داد که تا 10 روز مانده به دربی دریافتی همه نفرات را به 40 درصد می‌رساند.

به گزارش پارس فوتبال، علی فتح الله زاده امروز به محل تمرین استقلال رفت تا با بازیکنان درباره مشکلات مالی صحبت کند. اگرچه او وعده داد به زودی مبلغی را به تیم تزریق کند اما بازیکنان بازهم راضی به شروع تمرینات نشدند و بعد از صحبت‌های مدیرعامل محل تمرین را ترک کردند!

اما فتح‌الله‌زاده خطاب به بازیکنان و اعضای کادرفنی استقلال چه گفت؟ مدیرعامل باشگاه استقلال در ابتدای صحبت‌های خود، اظهار کرد:

دیروز دوستان گفتند مطالباتی دارید که پرداخت نشده است. من برای همین امروز پیش شما آمده‌ام تا در خصوص شرایط باشگاه، مسایل مالی و دغدغه‌هایی که دارید، صادقانه و برادرانه با هم صحبت کنیم.

وی افزود:

از سایر باشگاه‌های مطرح که شرایط مالی بهتری هم از ما دارند، سوال کردم و پرداختی آن‌ها نیز بیشتر از ۳۰ درصد نبوده است. من دو پروژه را در حال دنبال کردن هستم و با چند اسپانسر نیز مذاکرات خوبی داشته‌ایم و به زودی اخبار خوبی خواهیم داشت. هر مدیری که می‌آید، فرصت می‌خواهد تا اهدافش را پیاده کند و بتواند درآمدزایی داشته باشد. در حال حاضر پولی در باشگاه نیست زیرا منابعی که وجود داشت، هزینه شده اما دغدغه و نگرانی شما، دغدغه و نگرانی من هم هست و تلاش شبانه روزی من هم برطرف کردن این مسائل است.

مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار کرد:

تا 10 روز مانده به دربی، پرداختی همه را به 40 درصد می‌رسانم. چند مورد ضروری هم هست که در همین چند روزه حل می‌کنم. از روزی که من آمده‌ام، حدود ۱۰ میلیارد از منابع مختلف و با قرض فراهم کرده‌ام. چهار بازی تا نیم فصل مانده است. شما هم به خاطر هواداران تلاش و تمرین کنید. در حال فراهم سازی یک اردو در دوبی هستیم و ان‌شاءالله شرایط تمرینی خوبی در تهران و اردو داشته باشید. من شخصی هستم که اگر قولی بدهم، هر اتفاقی هم بیفتد، قولم را عملی می‌کنم.

دکتر فتح الله زاده اضافه کرد:

من شب گذشته با آقای ساپینتو جلسه داشتم و در خصوص مسایل مختلف صحبت کردیم. آقای ساپینتو سرمربی استقلال است و کنار بازیکنانش ایستاده و از حق شما دفاع می‌کند که این بسیار ارزشمند است. من هم کنار شما هستم، زیرا همه ما یک خانواده هستیم، یک هدف داریم و آن موفقیت استقلال و شادی هواداران است و با هم برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنیم. سرمربی شما مهمان ما است و باید به او کمک کنیم تا آرامش داشته باشد. سرمربی تیم کنار شما است و از شما حمایت می‌کند، من هم کنار همه شما هستم و از شما حمایت می‌کنم تا با آرامش، تمرین کنید و مسابقه دهید.


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *